מידע חדש נחשף על האיתחול של Hellboy

עם ההתחלה של הפקת סרט האיתחול לכותר Hellboy, אנחנו לאט לאט עוד פרטים חדשים לגבי הסרט המצופה שיחזיר את השד האדום לאקשן

מאז ההכרזה הרשמית של האיתחול לכותר Hellboy, שהודיעה שבמאי "משחקי הכס" ניל מרשל יביים את הסרט והשחקן דיויד הרבור יגלם את הלבוי, לא יכולנו לחכות לשמוע פרטים חדשים על הסרט המצופה והעלילה המתוכננת עבורו, וכעת אנחנו מקבלים פרטים ראשונים לגבי עלילת הסרט וחלק מהשחקנים של הסרט.

הפקת הסרט רשמית התחילה ואנחנו מקבלים עוד ועוד פרטים חדשים לגבי האתחול של Hellboy. תחילה גילינו שהשחקן איאן מקשיין יגלם את פרופסור בלום ומילה ג'ובוביץ' תגלם את היריבה של הלבוי, The Blood Queen, ועכשיו אנחנו מגלים מה העלילה הכללית של הסרט.

הסרט מספר על מסעו של הלבוי לאנגליה, שם הוא צריך לנצח את Nimue, מכר של מרלין וה-Blood Queen. אבל הקרב שלהם יביא את סוף העולם, גורל שהוא מנסה נואשות לעצור.

תקציר העלילה לקוח מהלינק הבא.

נראה שהסיפור הולך להתמקד בהלבוי נלחם לצד המלך ארתור ומרלין, של אגדות העמים של אנגליה ולכן הוא מצולם שם. אפילו שזו בחירה גנרית לסיפור של הלבוי, כי ראינו את זה בשנה האחרונה ב"מלך ארתור" ו"רובוטריקים: האביר האחרון", זה יהיה מאוד מעניין לראות את השד באינטרקציה עם חלק מדמויות אלו.

אנחנו מאחלים הרבה הצלחה להפקת הסרט, בעיקר אחרי שהיא נתקלה במספר בעיות בגלל עזיבתו של Ed Skrein שהיה אמור לגלם דמות אסייתית במקור ועזב בגלל שהוא מתנגד להלבנה של דמויות אסייתיות בהוליווד. נמשיך לעדכן אתכם בפרטים חדשים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה