בית / חדשות / Deadpool 2 ככל הנראה יוביל לסרט X-Force

Deadpool 2 ככל הנראה יוביל לסרט X-Force

לפי דיווחים, נראה ש-Deadpool 2 מלהק שחקנים בתור מוטנטים מצוות ה-X- Force.

אחרי ההכרזה ש-Joe Carnahan עובד על סרט X-Force, על צוות המחסלים של האקס-מן, לא יכולנו לחכות לשמוע פרטים חדשים על הסרט החדש והדמויות המתוכננות עבר הסרט וכעת נראה שאנחנו מקבלים סוף סוף חדשות על הדמויות, שככל הנראה יופיעו ב-Deadpool 2.

לפי הדיווחים, ההחלטה היא להפוך את סרט ההמשך כחלק מסיפור גדול יותר בעולם האקס-מן. נראה כי Fox מתכננים שהסוף של Deadpool 2 יכלול סצנה אחרי הכתוביות בה נראה את Sunspot, Feral ו-Shatterstar, ושלושת אלו יככבו לצד דדפול, קייבל ודומינו בסרט X-Force המתוכנן. לכן הם כעת מתכננים ללהק את דמויות אלו בחודשים הקרובים.

אם יש סרט שיכול להכין אותנו לקראת סרט ה-X-Force, זה על בטוח Deadpool 2. סרט ההמשך לסרט האלים והאהוב על השכיר חרב עם הפה הכי גדול בעולם, יהיה פלטפורמת מעבר מצוינת עבור הסרט על צוות האקס-מן שמחסלים בצורה מאוד אלימה איומים לעולם המוטנטים. אחרי הכל, דדפול וקייבל היו בקומיקס חלק מצוות ה-X-Force, ורמת האלימות של סרטי דדפול זהה לרמת האלימות שאפשר לצפות מ-X-Force. בנוסף, Fox רוצים למשוך אנשים לקבוצה חדשה של אקס-מן ולהשתמש בדדפול האהוב בתור אחד הדמויות הראשיות בצוות, היא דרך מצוינת לעשות זאת.

בין אם דיווחים אלו נכונים או לא, נגלה רק בהמשך. אבל Fox מספר פעמים שיחקו אותה יותר מדי בטוח עם סרטי הקומיקס שלהם, כך שלא יהיה מפתיע שיוותרו על הרעיון אם לא יוכלו לשכנע את השחקנים של Deadpool 2 להצטרף לפרויקט ה-X-Force.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *