הרקולס

עיבוד לייב אקשן לסרט הרקולס של Disney בדרך מהאחים רוסו

גרסת האנימציה המקורית של הרקולס יצאה ב-1997 והייתה אומנם פחות מוצלחת מסרטי Disney אחרים בשנות ה-90 אך עדיין הייתה לשובר קופות ולאהובה במיוחד, בעזרת גיבור אלוהי סוחף ושירים קליטים כמו "Zero to Hero" ועוד אחרים. אין ספק שבשנים האחרונות  נהננו ממגוון עיבודי לייב אקשן מושקעים לקלאסיקות השונות של Disney. רק בשנה האחרונה עם "אלאדין","מלך האריות" ו"מולאן" שנדחה בעקבות נגיף הקורונה והיה אמור לצאת השנה. לשמחתנו הרבה, לפי דיווח חדש, הרקולס של Disney יהיה העיבוד לייב אקשן הבא.

הרקולס1

תסריט הסרט יכתב על ידי דייוויד קלהאם ("גודזילה", "הבלתי נשכחים", "זומבילנד 2: יריה כפולה") ויהיה בהפקתם של הבמאים האחים רוסו, אתנוני וג'ו רוסו ("הנוקמים: סוף המשחק"). ראוי לציין שדיוויד קלאהם כתב תסריטאים למספר סרטים של גיבורי על בהם "וונדר וומן 1984" ו"Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings" ולכן הבחירה בו לכתוב את עיבוד הלייב אקשן החדש של הרקולס היא ללא ספק מעניינת ותוסיף גוון ייחודי לסרט, כי בשורה התחתונה הרקולס הוא גיבור במיתולוגיה היוונית.

בנוסף, מדווח כרגע שהשירים האהובים המקוריים יהיו בעיבוד החדש וככל הנראה יכללו גם שירים חדשים בסרט. אז מעריצים שהתלוננו שמולאן החדש לא יכלול אף אחד מהשירים המקוריים, ישמחו לשמוע את השירים של הרקולס פעם נוספת על המסך הגדול.

נכון לעכשיו אין לסרט תאריך יציאה, אבל כמובן נעדכן בהמשך עם פרטים נוספים.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה