מלחמת הקורונה: הדיסני מתעורר – ביטולים ודחיות נוספים

מתקפת הקורונה על תעשיית הבידור של הוליווד ממשיכה ואנחנו מקבלים עדכונים על דחיות וביטולים של חלק מהסרטים המצופים ביותר של השנה, בעיקר מחברת Disney

אחרי 2 סיכומים שוברי לב על כל הסרטים והסדרות שנפספס בעקבות מגפת הקורונה העולמית, אנחנו מקבלים עדכונים חדשים לגבי כל הסרטים של השנה הקרובה עם תאריכים שמנסים להיות אופטימים לגבי המצב ועתיד תעשיית הסרטים של הוליווד. אז בואו נתחיל.

מקום שקט 2

סרט ההמשך להצלחת האימה בכיכובה של אמילי בלאנט היה בין הביטולים שהתבצעו ברגע האחרון, היות שהסרט היה מתוכנן לצאת בשבוע שבו הוכרזו המגבלות בעקבות הקורונה. ביטול זה כעת עלה לסרט ב-5 חודשים, עם תאריך יציאה חדש של ה-4 בספטמבר 2020.

האלמנה השחורה

התאריכים החדשים של Disney ו"ארטמיס פאול" לא יראה קולנוע

אחרי שהחברה הודיעה על דחייה של סרטים ענקיים כמו "האלמנה השחורה", "מולאן" ו"המוטנטים החדשים", חברת Disney נותנת תאריכי יציאה חדשים לכל הסרטים החמים שתוכננו לצאת השנה.

הסרט המצופה של האלמנה השחורה כעת יצא ב-9 בנובמבר השנה, התאריך המקורי של הסרט The Eternals, שכעת יצא לאקרנים ב-12 בפברואר 2021.

סרט הקומיקס אחרי The Eternals של Marvel בשם Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings יצא כעת ב-7 במאי, בעקבות עיכובי ההפקה, הסרט הבא של דוקטור סטריינג' Doctor Strange in the Multiverse of Madness יגיע אלינו רק ב-5 בנובמבר 2021 והסרט הבא של ת'ור Thor: Love and Thunder יצא ב-18 בפברואר 2022.

באשר לגרסת הלייב-אקשן המצופה של "מולאן", הסר כעת יצא בשיא הקיץ ב-24 ביולי 2020, במקום סרט הג'ונגל החדש של אמילי בלאנט ודווין ג'ונסון Jungle Cruise, וכעת הסרט יצא במקום זאת ב-20 ביולי 2021.

"לשחרר את גיא", סרט משחק הוידאו של ריאן רנולדס יגיע כעת לאקרנים ב-11 בדצמבר מאשר ב-3 באוגוסט, עם רנולדס מפרסם קטע חדש מהסרט ביחד עם ההכרזה.

The French Dispatch של ווס אנדרסון יצא כעת ב-16 באוקטובר 2020 במקום תאריכו המתוכנן המקורי שבאוגוסט והסרט הבא בסדרת אינדיאנה ג'ונס גם זז לתאריך חדש בעקבות עיכובי ההפקה, וכעת יצא בקיץ 2022 מאשר קיץ 2021.

ההכרזה המשמעותית ביותר מ-Disney היא שסרט האדפציה "ארטמיס פאול" לא יצא לאקרנים יותר ובמקום זאת יגיע ישירות לשירות Disney+.

באשר לסרטים כמו "המוטנטים החדשים", "האישה בחלון", Antlers ו-The Personal History of David Cooperfield. הם נכון לעכשיו ירדו מלוח ההקרנות של Disney וישנם דיבורים שיגיעו ישירות לשירות הצפייה Disney+ בדומה ל"ארטמיס פאול".

המתים המהלכים מסיימת עונה מוקדם

אחרי שהסדרות של כותר הזומבים "המתים המהלכים" נתקלו במספר עיכובים ודחיות, פרק הסיום של העונה החדשה של "המתים המהלכים" גם יזוז מהתאריך המתוכנן שלו החודש ובמקום זאת העונה סיימה את ריצתה ב-5 באפריל הזה והסוף של העונה ישודר רק בהמשך השנה.

חברת Sony מכריזה על תאריכים חדשים ודחיות

בדומה ל-Disney, גם Sony נאלצה לעבור שינויים בלוח הזמנים שלה, בסרטים מצופים כמו Uncharted. כעת החברה הודיעה שסרט הקומיקס "מורביוס" עם ג'רד לטו יצא ב-19 במרץ 2021 במקום ב-31 ביולי השנה, סרט מכסחי השדים החדש יזוז מה-10 ביולי ל-5 במרץ 2021, "פיטר ראביט 2" יצא ב-15 בינואר 2021 במקום ב-7 באוגוסט ו-Uncharted יצא כעת ב-8 באוקטובר 2021.

קנדימן

החידוש לסרט האימה "קנדימן" גם ידחה בתאריך יציאתו. אחרי שהיה מתוכנן להגיע במהלך הקיץ, ב-12 ביוני, כעת הסרט מתוכנן לצאת לאקרנים ב-25 בספטמבר במקום סרט אחרי בשם Praise This של Universal.

אהבה בשחקים: מאווריק

הסרט שתוכנן להחזיר את טום קרוז לכסא הטייס כמובן גם ידחה, ככל הנראה בגלל הצפייה שייקח לבתי קולנוע הרבה זמן להתאושש וגם בגלל עיכובי ההפקה של הסרט החדש בכותר "משימה בלתי אפשרית" שמצולם באיטליה.

במקום תאריך יציאה שב-24 ביוני, "אהבה בשחקים: מאווריק" כעת יגיע לאקרנים ב-23 בדצמבר השנה, שבוע חג המולד.

סיכום

הדבר הגדול ביותר שאנחנו יכולים לקחת מעדכונים אלו זה שהרבה אולפנים, בעיקר אלו של Sony ו-Disney, רואים את בידוד הקורונה מגיע לסופו בקיץ הקרוב ועם סימנים לסיום בידוד הדרגתי אפילו בארצנו הקטנטונת, נצטרך להמתין ולראות אם התקהלות בבתי קולנוע באמת תתרחש כל כך מוקדם.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה