HP משיקה את תחנות העבודה החדשות מסדרת Z

במהלך הכרזה חדשה שביצעה חברת HP נחשפה סדרת תחנות העבודה החדשות של החברה, הכירו את סדרת העבודה Z המציגה ביצועים חדשים ואבטחה מהימנה

חברת HP הכריזה במסיבת עיתונאים שערכה במטה החברה בג’נבה על השקתה של סדרת תחנות עבודה חדשות תחת שם הקוד: Z שעתידות להציג ביצועים חדשים ושוברי גבולות לגודלן ואף אבטחה מהימנה עם חידושים טכנולוגיים בתחום שחזור המערכת והביוס.

“הדבר העיקרי שאנחנו שומעים מיוצרי תוכן מקצועיים ומשתמשי אקסטרים אחרים הינו הצורך עבור מחשבים בעלי יכולת עבודה גבוהה יותר וביצועים טובים ומהירים יותר שיוכלו לענות על צרכיהם.ליין תחנות העבודה החדשות שלנו “Z” עונה על כל הבקשות של אותם אנשים עם תחנות העבודה החזקות ביותר הנמצאות כרגע בשוק. על ידי שילוב של מערכות עיבוד גרפיות מתקדמות, מספר נרחב של קונפיגורציות ותוכנות מובנות על מנת לשמור את כל התחנות כמאובטחות ביותר ליין תחנות Z עוצב כדי לשחרר יצירתיות ומקסימום יעילות כדי להמציא מחדש דרכי עבודה לעתיד. ” – גוון קובל – דירקטור מחלקת תחנות עבודה ופתרונות ב-HP.

מערך הדגמים החדשים מבית HP יציג כ-3 דגמים חדשים כשכל אחד מהם מיועד לענות על צורך אחר של הקהילה היוצרת ולתת פתרון עבור כולם.לפני שתנחיל לדבר על המפרטים והביצועים של כל אחת מן התחנות החדשות חשוב לעבור על אחד האספקטים ההכרחיים ביותר לתקופה שלנו, אבטחה.על ידי בנייה מבחינה הן חומרתית והן בתוכנה מקצה לקצה HP הצליחה להפוך את ליין תחנות העבודה Z למאובטחות ביותר בעולם.מבחינה חומרתית HP חשפה בנוסף שלכל תחנות העבודה שלהן ייכנס הפיצ’ר החדש עליו עבדה מזה זמן רב עבור הביוס הראשון והייחודי בעולם בעל יכולת “ריפוי” עצמית ובקר אבטחה עצמי של החברה.בנוסף, לקוחות גם ייקבלו מערך אבטחה חומרתי מתקדם שייכלול את HP Sure Start Gen4 ואת HP Sure Run שייעזרו להמשיך להפעיל תהליכים קריטיים לפעולת המחשב גם אם תוכנה זדונית תנסה להשבית אותם.

HP Z2 Mini G4

את המסיבה פתחה החברה עם הצגתה של תחנת ה-Z2 Mini G4  שחטפה בהליכה את התואר לתחנת העבודה הקטנה והחזקה ביותר (בנפח של כ-2.7 ליטרים בלבד).בהשוואה לדור הקודם של תחנות ה-Mini לדגם החדש יש פי 2 יוצר עוצמת עיבוד גרפית וזאת בזכות לכרטיסי ה-Quadro המתקדמים מבית Nvidia,ה-P600 או ה-P1000 ובנוסף קיימת אופצייה עבור הנבחרת האדומה עם כרטיסי ה-Radeon Pro WX4150 מבית AMD.

HP Z2 Small Form Factor (SFF) G4

לאחר שסיימנו עם האחות הקטנה במשפחה עברנו לילדת הסנדוויץ’ שלפי דובר החברה מספקת כ-50% יותר ביצועים וכוח עיבוד מאשר הדור הקודם במשפחה וזאת ללא שינוי בגודל או בצורה של המערכת.המעבד שבתוך התחנה יכיל כ-6 ליבות עיבוד ואף ייתמוך בזיכרונות ECC מאשר זכרונות RAM סטנדרטיים וזאת בעקבות היכולת של המערכת לתמוך דווקא במעבד Xeon E3 מהדור החדש עבור כמות ליבות מוגברת אך במהירות שעון נמוכה יותר.

HP Z2 Tower G4

האחות הגדולה במשפחה הינה שונה משאר אחיותיה המנסות להתחבא מאחורי מסך או במגירה ובאה להראות שהיא כאן לבצע עסקים.תחנת העבודה G4 הינה תחנת העבודה החזקה ביותר שיש ל-HP להציע לשוק והיא נועדה כדי לטפל בבעיות מורכבות כמו BIM, ביצוע עיבודים עבור דגמים תלת מימדיים באיכות גבוהה, חישוב בינות מלאכותיות ואף ניתוח דגמי מזג אוויר.כדי לעמוד במשימות הללו HP משחררת את החייה עם אפשרויות נרחבות עבור הצרכן לבחור במעבדים שהם מעוניינים בהתאם לתקציב שלהם החל מדגמי ה-Core i5-9 ועד לדגמי ה-Xeon החדשים בעלי כמות ליבות מגוחכות.מבחינת עיבוד גרפי החברה אף מאפשרת לצרף את כרטיסי ה-Quadro, כרטיסי ה-Titan ואף את כרטיסי ה-Vega החדשים של AMD.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה