חברת Antec משיקה את מארז ה-P5 מסדרת ה-Performance

בהכזה חדשה שפירסמה חברת Antec נחשף מארז חדש מסדרת ה-Performance הפופולרית, הכירו את מארז ה-P5 המציג בידוד רעשים וכל זאת במארז mATX קומפקטי

חברת Antec הינה אחת מחברות הטכנולוגייה שפרצו לשוק במהלך השנים האחרונות והצליחו להטביע את חותמם במגוון רחב של מוצרים החל מקירורים, מארזים, מאווררים ועוד (את כל הסיקורים שלנו על מוצרי החברה תוכלו למצוא כאן ). בהכרזה חדשה שפירסמה נחשף המארז החדש מסדרת ה-Performance הפופולרית, הכירו את ה-P5.

המארז החדש נבנה עבור קהל הביניים המחפש חווית בנייה פשוטה, קלה ללא הרבה סיבוכים בתוך מארז המסוגל לתמוך בכל חלקי המחשב המתקדמים שלכם וזאת מבלי לשבור את הארנק. גודל המארז הינו 47.5×19.5×39.5 ס"מ כלומר המארז הינו מארז עבור לוחות אם מסוג mATX ו-MicroATX. למרות שאנחנו אוהבים לשים המון מאווררים בתוך המארזים שלנו גם חשוב מאוד שלא נשמע את מטוס הסילון לידנו, כדי לטפל בבעיה הזו דאגה Antec למקם חומר מבודד רעשים בתוך פאנלי המארז כדי להפחית את כמות הרעש היוצאת מן המארז עד למדידה מכובדת בהחלט של כ-32Db במעבדות החברה. מבחינת מודולריות אפשר להגיד שה-P5 מספק מרחב תנועה מספק בהחלט עם פירוק מהיר של 2 פילטרי האבק הממוקמים בקדמת המארז ובתחתיתו, כ-6 מקומות אחסון עבור כונני SSD הניתנים להזזה רחבי המארז וכ-2 מקומות אחסון עבור כוננים קשיחים (HDD) הנמצאים בתוך תבנית הניתנת להזזה על תחתית המארז.המארז החדש יגיע מובנה עם 2 מאווררים מהמפעל, אחד בגודל 120 מ"מ באחורי המארז ואחד בגודל 140 מ"מ בקדמתו.

כפי שציינו מקודם המארז החדש מיועד עבור לוחות אם בגדלי mATX ו-MicroATX ויהיה מסוגל לתמוך בגופי קירור מסוג אוויר עד לגובה של כ-15.5 ס"מ, כרטיסים גרפיים עד לאורך של כ-36 ס"מ, ספקי כח עד לאורך של כ-20 ס"מ ואף רדיאטורים עבור קירור All In One עד לעובי של כ-7 ס"מ.

מבחינת חיבורי I/O במארז החדש תוכלו למצוא כפתור הדלקה המכסה שכבת לדים לבנה שתזהר כל עוד המחשב דולק,2 חיבורי USB 3.0 למרות שלצערי לא נוכל למצוא חיבור Type C במארז (קדימה חברה) ואף חיבורי אודיו עבור אוזניות ומיקרופון.

מה דעתכם על המארז החדש של Antec? האם תהיו מעוניינים לראות סקירה שלו אצלנו? כתבו לנו בתגובות.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה