חברת HP משיקה בישראל את ה-Pavilion x360 14/15

HP משיקה בישראל שני מחשבים ניידים חדשים בסדרת Pavilion x360 שיציעו ביצועים ורסטיליים בעלי חומרה עדכנית ומתקדמת

ה-Pavilion 14 וה-Pavilion 15 עם המחשבים החדשים של HP שמגיעים לישראל בסדרת Pavilion x360. שני הדגמים עודכנו ויציעו כעת חומרה עדכנית ומתקדמת לצד עיצוב קומפקטי וקל לנשיאה.

שני המחשבים החדשים יגיעו לישראל במספר דגמים ויציעו את מגוון המעבדים מהדור ה-11 של מעבדי אינטל למחשבים ניידים עד לכדי רמת Core i7 לצד עד כ-16GB RAM וכונן SSD בנפח של עד כ-1TB. כמו כן המחשב תומך בקישוריות הרשת WiFi-6 המאפשרת קישוריות חזקה ויציבה גם בתנאי השימוש העמוסים ביותר.

מעבר לכך, המחשבים יגיעו יחד עם הליבה הגרפית Intel Iris Xe שתציע ביצועים ברמה גבוהה המסוגלים לספק חווית שימוש חזקה וטובה גם למטלות הכבדות ביותר כגון משחקים (המחשב תומך בתוכנת OMEN Gaming Hub לטובת חווית בידור טובה יותר) לצד ביצועים גבוהים בתחום המדיה והעבודה המשרדית. המחשב מצויד עם סוללה המספקת עד לכ-8.5 שעות שימוש התומכת בטעינה מהירה המספק כ-50% סוללה בתוך 45 דקות טעינה בלבד.

כאמור, עיצוב המחשב כולל מסגרת דקיקה המקיפה את המחשב מכל ארבעת צידו המאפשרת למסך להיות גדול יותר מבלי להגדיל את גודל המחשב עצמו. העיצוב יאפשר יחס מסך לגוף של כ-88.92%, יחס גדול בהשוואה לשאר המחשבים הניידים ש-HP מציעה כיום. מעבר לכך המחשבים כוללים מערך סאונד איכותי הכולל שני רמקולים מבית B&O, והכל במשקל כולל של כ-1.509 ק"ג בלבד.

כמו כן HP מעודדת שמירה על הסביבה כאשר כל דגמי HP Pavilion x360 14 מכילים בקבוק אחד מפלסטיק שנמשה מן הים, ושני הדגמים, 14 ו-15 מכילים גם הם פלסטיק שמוחזר מפסולת. שני הדגמים מחזיקים בהסמכות ובתקני Energy Star ו-EPEAT Gold Registered.

כמה זה יעלה לי..! – סדרת HP Pavilion x360 זמינה כבר היום לרכישה כאשר דגם 14 יתחיל במחיר מומלץ לצרכן של כ-2799 שקלים ודגם ה-15 שיגיע לארץ בעוד מספר שבועות צפוי להתחיל במחיר מומלץ לצרכן של כ-3499 שקלים. כל המחשבים מגיעים עם אחריות הכוללת טכנאי עד הבית.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה