האם HTC משיקה בקרוב סמארטפון חדש?

תמונה מסתורית מעידה על כוונתה של HTC להשיק סמארטפון חדש לאחר שנתיים שלמות של שקט תעשייתי בתחום הטלפונים החכמים

אמנם HTC נחשבת לחברה מוכרת ואיכותית הודות לקסדת המציאות המדומה שלה, ה-HTC VIVE, אך יכול מאוד להיות שלא ידעתם שהחברה עסקה במהלך השנים גם בייצור של טלפונים חכמים. 

הפעם האחרונה בה נראתה החברה על מפת הטלפונים החכמים הייתה אי שם בשנת 2017, שחשפה את ה-HTC U11, שהיה די מוצלח לדעת הרבה אנשים. מאוחר יותר, בשנת 2018, יצא דגם חדש שרענן את ה-U11 והוא ה-U12+, אך לאחר השקתו הפסיקה החברה לייצר טלפונים חכמים חדשים לפרק זמן של יותר משנתיים.

אך האם השקט נפסק? ובכן כנראה שכן, הודות לתמונה שהועלתה לעמוד הפייסבוק הרשמי של חברת HTC Taiwan, של מה שנראה כמו סמארטפון חדש מבית החברה. לא ממש ברור מה קורה בתמונה, אך בבירור ניתן לראות שמדובר במכשיר הכולל מצלמה קדמית הממוקמת בצד המסך לצד מערך צילום אחורי די ארוך וגדול. מלבד למכשיר עצמו ניתן לראות בתמונה את התאריך 16.6.20 והכיתוב "Save The Date" מה שעוד יותר מחזק את העובדה שככל הנראה נקבל ממש בקרוב הכרזה רשמית של מכשיר חדש מבית החברה.

htc
תמונה מסתורית עלתה לעמוד הפייסבוק של HTC Taiwan

ואם זה לא מספיק לכם, התמונה שהוצגה בפייסבוק מזכירה מאוד את התמונה שנחשפה על ידי מדליף סמארטפונים די מפורסם, הכוללת עיצוב קונספט של מכשיר חדש העונה לשם HTC Desire 20 Pro. כפי שניתן לראות בתמונה, מערך הצילום של התמונה המודלפת ושל התמונה שפורסמה בפייסבוק הרשמי של החברה די זהות מבחינת העיצוב, בייחוד כל מה שקשור במערך הצילום.

כמובן שהפרסום המפתיע הביא לשלל תגובות בקרב מעריצי החברה, שטענו שהם שמחים מאוד לקבל מכשיר חדש מבית החברה, בייחוד בהתחשב בעובדה שחלק נכבד מאותם מעריצים מחזיקים עד היום את המכשיר הקודם של החברה, שעמד לרשותם בצורה מצויינת בחלוף השנים האחרונות.

האם אכן יושק מכשיר חדש ואם כן מה יהיה מפרטו? כל שנותר לנו לעשות הוא לחכות ל-16.6 ולגלות בעצמנו מה יש ל-HTC בשרוול.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה