חברת iDigital משיקה את שירות המומחים הבלעדי iExpert ברחבי הרשת

במהלך מסיבת עיתונאים שערכה היום (ג') חברת iDigital בסניף החברה שבשרונה תל אביב נחשף שירות הלקוחות החדש iExpert המציג מדריכים ושירותים שונים לקהל החברה

במהלך השנים האחרונות התגברו משמעותית מספר המשווקים המורשים של מוצרי הטכנולוגיה השונים של חברת Apple בישראל, כאשר רשתות קמעונאות כדוגמת באג ו-iStore לקחו לעצמם חתיכה מהעוגה של מי שהייתה עד לא מזמן למשווקת הבלעדית של מכשירי אפל השונים בישראל, רשת הקמעונאות ומשווקת הפרימיום (Apple Premium Reseller) של אפל בישראל, iDigital מקבוצת אייקון גרופ. כעת, חברת iDigital חושפת קלף נוסף שלא בטוח ששאר החברות יוכלו להתמודד מולו בניסיון לייחד עצמה אל מול התחרות הרבה ומשיקה ללקוחותיה באופן בלעדי שירות מומחים בשם iExpert.

שירות ה-iExpert מבית החברה מגיע לשוק הישראלי כדרך להנגשת כל המידע הסובב את מוצרי אפל המגוונים באמצעות 4 מנגנונים עיקריים: אתר אינטרנט ייעודי (זמין כאן) המכיל את כל התוכן הרלוונטי בעברית; סניפים – שירות מומחים המספק תמיכה וסיוע ללקוחות בזמן אמת כמו גם הדרכות פרטיות מסוגים שונים המתבצעות במגוון סניפים; מוקד טלפוני המציע סיוע והכוונה ללקוחות לאחר רכישת מוצר מבית אפל ואף שירותי מעבדה רשמיים.

"מטרתה של איידיגיטל במהלך זה היא להנגיש את המידע על מוצרי החברה, לשפר את חווית המשתמש וכן להעשיר את ידע הלקוחות שלדבריה אינם ממצים את פוטנציאל מכשיריהם." – מנכלי"ת החברה, איילת רוזן

כחלק מהנגשת המידע סביב מוצרי אפל ללקוחות המותג ברחבי ישראל (גם כאלו שלא רכשו את המכשיר דרך iDigital), אתר האינטרנט הייעודי של iExpert מאפשר למצוא מגוון נרחב של מדריכים לביצוע פעולות שונות במכשירי האייפון, האייפד והמק. נוסף על כך, נמצא באתר מדריכי וידאו וטיפים שימושיים מסוגים שונים. אתר האינטרנט של שירות iExpert זמין כבר ברגעים אלו דרך אתר האינטרנט של החברה.

בכל הנוגע לשירות ההמומחים בסניפי החברה,צויין כי אך ורק חלק מן השירותים יהיו זמינים בחינם – פתיחת Apple ID, הפעלה והגדרה ראשונית למכשיר ועוד, ואילו שירותים נוספים יהיו זמינים בתשלום. בין השירותים עבורם תגבה iDigital תשלום נמצא התקנת Office, העברת מידע ממכשיר ישן לאייפון חדש וכד'. נוסף על כך, תציע החברה הדרכות פרטיות עבור הכרת ה-Mac, הדרכת אפליקציות iMovie ו-Keynote וכן הדרכת Eco System שתציג את הסנכרון בין מכשירי אפל השונים. כל ההדרכות יהיו גם הן בתשלום. ההדרכות זמינות רק בסניפים הבאים – קניון רמת אביב, סניף דיזינגוף סנטר, שרונה וקניון עזריאלי, מרכז G כפר סבא, פולג נתניה וגרנד קניון חיפה. יתר שירותי iExpert יהיו זמינים ב-4 סניפים מרכזיים בלבד: גרנד קניון באר שבע, דיזינגוף תל אביב וגרנד קניון חיפה. שירות ה"מומחה הטלפוני" של iDigital  ינתן בחינם לאלו מלקוחות החברה שרכשו את אחד ממוצרי אפל, וזאת למשך שלושה חודשים בלבד. בין השירותים הטלפוניים שינתנו נמצא תמיכה בהפעלה ראשונית של המוצרים, הכרת פונקציות או דרכי תפעול ועוד.

עלויות שירותי iExpert שבתשלום תנוע בין 99 ל-199 שקלים. התקנת Parallels תענה 99 שקלים; העברת מידע למכשיר אייפון חדש והתקנת Office יעלו 150 שקלים; העברת מידע ממחשב ישן ל-Mac חדש, גיבוי מחשב Mac שבתיקון והדרכות פרטיות יעלו 199 שקלים.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה