המתים המהלכים – תמונות מהמשך העונה

המתים המהלכים עוד מעט חוזרת להמשך העונה השביעית וכבר קיבלנו כמה תמונות לדברים שהולכים לקרות.

העונה השביעית של המתים המהלכים עד כה הייתה עונה איטית ומדכאת, הצוות מפורק בכל המדינה, דריל שבוי וריק מסתכל בשוק כל הזמן על ניגן כאילו הוא עומד לבכות, אבל כל זה השתנה בסוף אמצע העונה, ריק וחבריו התאחדו ואמרו שזהו, לא עוד, הם הולכים להתאחד ולחסל את כל האוכלי חינם האלו.

כפי שציינו בכתבה קודמת, מתוכננים דברים מרוממים וחיוביים בהמשך העונה, היו לא מעט ספיקולציות עד כה כי התוכנית של הצוות כעת זה ברית בין כל המושבות שתחת שלטון הטרור של ה-Saviors, ולפי תמונות חדשות זה נראה כי נוטע לתוכנית הזאת.

אחת התמונות נראת כי לקוחה ישירות מהפרק הראשון אחרי חזרת הסדרה לשידור, ראינו את ריק וחבריו צועדים לכיוון הבית המרכזי ב-Hilltop אז אני מניח שהם הולכים לדבר עם הפחדן גרגורי, שרוב הסיכויים יסרב להצטרף למאבק.

מה שיהיה מעניין זה לראות את ההתמודדות של מגי איתו, אפשר לראות בתמונה שהיא מתווכחת איתו, אנחנו יודעים כי מגי מתקרבת להנהגה של Hilltop ואנחנו יודעים שגרגורי מרגיש את זה (בו נקווה שזה יקרה וניפטר ממנו, לא סובל את הרכיכה הזאת).

שאר התמונות הם פוסטרי פרומו שנראים כמו חפצים שהיינו רואים בפתיח של הסדרה אבל יכול להיות שיש מסר חבוי בכל אחד מהם:

עד כה יכולנו לנחש את הרמזים בארבע תמונות, האנשים עם האקדחים נראים כמו הגיבורים שלנו וזה סוג של פרסום עבור המשך העונה עם הסיסמא שלה “Rise Up”, הקבר הריק יכול להגיד משהו על זה שאולי ניגן לא ימות עדיין והתמונות של הדינמיט והאגוזים, מסתבר שקליפות בוטנים מכילות גליצרול שהוא מרכיב מרכזי של דינמיט, בגלל זה הבפנים של הדינמיט כל כך כתום, אז אני מניח שזה אחד הנשקים שהצוות ירכיב בשביל לפוצץ את ה-Saviors.

זה מה שהצלחנו לנחש עד כה, אתם מוזמנים לנסות לגלות את שאר הרמזים ולכתוב לנו בתגובות על מה עליתם, נתראה במהפכה ב-12 בפברואר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה