עולם המתים המהלכים – כל החדשות מקומיקון

אנחנו מקבלים במהלך כנס קומיקון ברשת עדכונים והצצות לכל הפרויקטים של כותר "המתים המהלכים"

כמו כל שנה, כנס קומיקון מתקיים, אבל בגלל מגבלות וירוס הקורונה, אנחנו מקבלים טריילרים וחשיפות לגבי כותר הזומבים האהוב עלינו, "המתים המהלכים". אז בואו נראה למה אפשר לצפות בשנה הקרובה.

המתים המהלכים

אנחנו יודעים שהעונה העשירית של "המתים המהלכים" הייתה אמורה לחזור למסכינו ב-9 באוקטובר ושזה יהיה הפרק האחרון של העונה. אבל במהלך הפאנל הוירטואלי של הכותר נחשף שבתחילת 2021 יהיו 6 פרקים נוספים לעונה העשירית, היות והעונה ה-11 נתקלת כרגע בעיכובי הפקה בגלל נגיף הקורונה.

תסריטאי הסדרה עוד עובדים על העונה ה-11 של הסדרה, אבל בגלל הקושי בהתחלת הצילומים, היוצרים נאלצים לשחרר את מה שיש להם כחלק מהעונה הנוכחית.

פחד מהמתים המהלכים

קיבלנו במהלך כנס קומיקון הצצה אל תוך העונה השישית של "פחד מהמתים המהלכים", סדרת הספין אוף המצליחה. מוזמנים לצפות בטריילר:

הטריילר החדש לא ממש חושף לנו מידע שלא ידענו, האיש בכובע קאובוי עדיין נשכר לצוד את מורגן על ידי וירג'יניה, למרות שנראה שהוא לא צריך לעשות יותר מדי כעת שמורגן עם כדור בחזה וצבא זומבים בדרך אליו.

העונה השישית של הסדרה מתוכננת להתחיל ב-11 באוקטובר.

World Beyond

הסדרה החדשה של הכותר לרוב הייתה עטופה במיסתורין. הדבר העיקרי שידענו לגביה זה שהיא מתרחשת עמוק אל תוך אפוקליפסת הזומבים, בשונה מ"פחד מהמתים המהלכים" ושהיא בכיכובם של צעירים. כעת טריילר חדש נותן לנו הצצה לדמויות החדשות שיעלו לעונה ראשונה ב-4 באוקטובר.

הדמויות נראות חביבות ואם זה אומר שנקבל דינמיקה חדשה ביחד עם עוד הריגות זומבים, אנחנו מוכנים.

סיכום

זה מרגיש שז'אנר הזומבים עבר מלהציף את מסך הקולנוע ללהציף את מסך הטלוויזיה שלנו, בעיקר עם המתים המהלכים. אבל אנחנו מרוצים, כי זה אומר שיהיה לנו עוד תוכן אפוקליפטי נהדר לראות עם בואו של הסתיו ועם המשך מגבלות הקורונה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה