צילומי משימה בלתי אפשרית 7 נקטעו בונציה בשל נגיף הקורונה

הגעתו של הסרט הבא של כותר "משימה בלתי אפשרית" מבית Paramount Pictures לאקרנים צפויה להיות לא פחות מחגיגה, במיוחד אחרי ההצלחה האדירה של הסרט האחרון בסדרה "משימה בלתי אפשרית: התרסקות", ועם כך שהסרט השמיני קיבל גם תאריך יציאה, כשנה אחרי היציאה המתוכננת של הסרט השביעי. הסרט בבימויו של כריסטופר מק'קווארי ובכיכובם של שחקנים אהובים, ביניהם היילי אטוול שתככב גם בסרט השביעי וגם בשמיני והנרי צ'רני בתפקיד יוג'ין קיטרידג', הבוס של IMF שיחזור לסרט השביעי בסדרה, מאז שהופיע בפעם האחרונה לפני 25 שנה.

בעיצומו של נגיף הקורונה, צילומיו של "משימה בלתי אפשרית 7" מתעכבים מעבר למצופה. איטליה, שלאחרונה חוותה התפרצות רצינית של הקורונה, נאלצת בהוראת הממשלה לבטל אירועים ציבוריים, אירועי ספורט וכמו כן גם צילומי סרטים. צעד זה, ישפיע בבירור על הצילומים הקרבים ברומא, בחודש מרץ ועל המשך הצילומים עצמם. כרגע הצילומים שהיו אמורים להסתיים תוך שלושה שבועות הופסקו בעיר ונציה וצוות השחקנים נשלח לביתם מכיוון שלפי הפקת הסרט בריאות השחקנים בעדיפות עליונה.

כוכב הסרט טום קרוז שוהה בבית מלון באיטליה בהסתמך על הצהובונים אך לא ידוע אם הוא עדיין נשאר באיטליה. נכון לעכשיו אין פרטים חדשים בנוגע לשינוי תאריך יציאת הסרט. המשיכו להתעדכן באתר שלנו על מנת לעקוב אחרי פרטים חדשים שייצאו בנוגע לסרט.

"משימה בלתי אפשרית 7" מתוכנן לצאת לאקרנים ב-23.7.2021 ו"משימה בלתי אפשרית 8" ב-5.8.2022.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה