גל גדות

גל גדות תגלם את קליאופטרה בסרט הביוגרפי בבימויה של פאטי ג'נקינס

גל גדות נבחרה לגלם את קליאופטרה עצמה בסרט הביוגרפי החדש של Paramount Pictures ולשם כך היא תשתף פעולה עם הבמאית שביימה את שני הסרטים של "וונדר וומן".

הסרט "קליאופטרה" המקורי מ-1963, בו כיכבה אליזבת בתפקיד הראשי, זכה להצלחה מסחררת שכללה זכיה בארבעה פרסי אוסקר ב-1964 ומועמדות לתשעה פרסים. בין היתר, הסרט גרף רווחים מרשימים והושקע בו תקציב עצום שהחברה "אולפני המאה ה-20" כמעט פשטה את הרגל.

הסרט הזה היה ללא ספק הניסיון המוצלח ביותר להביא את קליאופטרה למסך הגדול, לאחר נסיונות כושלים רבים שלא יצאו לפועל בתחילת שנות האלפיים. כעת שיתוף הפעולה החדש בין גל גדות ופאטי ג'נקינס מנסה להיכנס לנעליים הגדולות של הסרט "קליאופטרה" ולרתק אותנו עם סיפור מעניין וקלאסי.

גל גדות

גל גדות ופאטי ג'נקינס שיתפו פעולה בעבר בשני סרטי וונדר וומן: ב"וונדר וומן" ששוחרר ב-2017 וב"-וונדר וומן 1984" שעתיד להשתחרר ב-25 בדצמבר 2020, לאחר שהתעכב בעקבות וירוס הקורונה. רעיון הסרט הגיע מגל גדות שהעלתה אותו בפגישות זום ואותו היא תפיק ביחד עם חברת ההפקות שלה ושל בעלה Pilot Wave Motion Pictures ועם ארבעה אולפנים נוספים: Warner Bros,Universal,Apple ו-Netflix.

המשיכו לעקוב אחרי האתר שלנו ואנחנו מבטיחים לעדכן אתכם כשייצאו פרטים חדשים בנוגע לעיבוד החדש לקליאופטרה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה