"הבלתי אנושיים" הופכת לסדרת טלוויזיה אשר תשודר קודם באיימקס

בתחילת השנה, רשת ABC אשיר ביטלה את הסדרה "הסוכנת קרטר" אחרי שתי עונות, הרשת לא מצליחה לעכל את מספר הפרוייקטים הרב שקיבלה, הכוללים את הספין אוף של "סוכני ש.י.ל.ד." – "Marvel's Most Wanted" והקומדיה "Damage Control". עכשיו, נראה כי מארוול ורשת ABC מתאגדים למען סוג אחר של סדרה שקשורה ליקום הקולנועי של מארוול: "הבלתי אנושיים" (Inhumans).

מארוול ורשת ABC הודיעו כי יש להם תוכניות לשחרר תוכנית טלוויזיונית חדשה המבוססת על "הבלתי אנושיים", והוסיפו כי שני הפרקים הראשונים של הסדרה יגיעו תחילה ל-IMAX, התוכנית תשוחרר בספטמבר 2017. הקרנת הפרקים תהיינה כלל-עולמית למשך שבועיים בלבד ואחרכך המשך הסדרה תוקרן בטלוויזיה בדיוק שבועיים אחרי. עם זאת, ראינו הרבה התעסקויות בעניין ה"בלתי אנושיים" בסדרה "סוכני ש.י.ל.ד." מאז עונה 2, אך הסדרה החדשה "תחקור את סיפורם האפי שלא נשמע בעבר של בולט השחור ומשפחת המלוכה".

לא ברור אם תהיה הצלחה גדולה לסדרה, אך שיחרור הסדרה בגרסת IMAX בהחלט גורמת לצפייה יותר גדולה והשילוב של הסדרה עם היקום הקולנועי של מארוול נשמע כמו משהו מסקרן במיוחד.

בעיניי זה יכול להיות מצוין, אם רשת ABC תביא כותבים טובים והם ידעו איך לספר את זה נכון, והאם הם מסוגלים על עצמם לקחת פרוייקט גדול שכזה שלא יאכזב את צופי היקום הקולנועיי של מארוול ומצד שני לא יאכזב את חובבי הטלוויזיה.

"הבלתי אנושיים" יעלה לבתי הקולנוע בהקרנת שני פרקים בגרסת IMAX לשבועיים מתחילת ספטמבר 2017.

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה