מעבדים חדשים הושקו על ידי Intel

אתמול, השישה ביוני, Intel השיקה סדרת מעבדים חדשה עבור שרתים, העונה לשם Intel Xeon E7 v4. המעבדים האלה מצוידים ב-24 ליבות, כאשר הם יכולים לטפל ב-48 תהליכונים ותומכים בזיכרון של עד 24 טרה בייט.

הייחוד של סדרת המעבדים החדשה היא יכולת לבצע אנליטיקות על המידע בזמן אמת, בזמן שהמידע שמור על הזיכרון הזמין שלכם, במקום כוננים, על מנת לאפשר גישה מהירה.
היום, חברות רבות בתחומים שונים (כמו תשתיות, רפואה, חבורה וכדומה) נדרות לעבד כמויות אדירות של מידע מובנה ולא מובנה (מידע לא מובנה הוא מידע כמו מסמכים, עמודי אינטרנט ועוד), ולכן מעבדים אלו פותחו במיוחד כדי לאפשר עיבוד מהיר של כמויות עצומות של מידע לא מובנה, שהגיוון הרחב במידע מתאפיין בו בצורה הכי רחבה היום. המעבדים הללו גם יכינו אותנו לעידן שבו יהיו מילארדי מכשירים ממוחשבים, שיצטרכו כוח עיבוד גדול במיוחד.

Intel Xeon E7 v4 (1)

בנוסף לכך, משפחת המעבדים הזו מאפשרת לאנשי IT לשלוט בצורה חזקה על השרתם על ידי הטמה של יכולות טלמטריות כמו ה-Intel Resource Director. היכולות הללו מאפשרות לכם שליטה יותר טובה על פלטפורמות משותפות, שמובילות לתכנון יעיל, איזון טעינה, ומעבר בין מרחבי עבודה של מכונות וירטואליות. כתוצאה מכך, אנשי ה-IT השונים יכולים לשפר את שימוש המשאבים כדי להעביר את האיכות האופטימלית של השירות כלפי מספר רחב של תוכנות.

Intel Xeon E7 v4 (2)כפי שזה נראה, המעבדים הללו בהחלט מוסיפים הרבה טעם לעולם השרתים, מאחר והם מציעים יציבות חזקה וכוח עיבוד מדהים, שישמרו על השרתים שלכם בריאים ושלמים עם כל העומס שיהיה להם.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה