ג’ניפר גארנר וג’יי ג’יי אברהמס יעבדו על סדרה חדשה

השילוב של ג’ניפר גארנר וג’יי ג’יי אברהמס שהביא לנו את “זהות בדויה” (Alias) יחזור בסדרה חדשה ב-Apple TV

אחת הסדרות שהגדירו את שנות האלפיים המוקדמות ועדיין שומרת מקום חם בליבנו, למרות שהיא מלאה בקלישאות של שנות ה-2000 שיצרו סרטי “המטריקס”, היא “זהות בדויה” בהפקתו של ג’יי ג’יי אברהמס ובכיכובה של ג’ניפר גארנר.

מאז 2006, השניים לא עבדו ביחד על פרויקטים אחרים, אפילו לא סרטים, אבל כעת יתאחדו בסדרת טלוויזיה חדשה בשם My Glory was I had Such Friends, המבוססת על ספר בעל אותו השם שמספר את הסיפור האמיתי על אישה שמחכה להשתלת לב ונעזרת בבני משפחתה וחבריה הקרובים כדי להחזיק מעמד.

חברת Apple רכשה את הזכויות להפוך את הספר המצליח של איימי סילברסטיין לסדרת טלוויזיה ב-Apple TV, אותה יפיק הבמאי והמפיק הנודע ג’יי ג’יי אברהמס עם חברת ההפקה שלו הידועה Bad Robot, קרן קרונר תכתוב את תסריט הסדרה ואת תפקידה של איימי תגלם כוכבת סרטי הרומנטיקה ג’ניפר גארנר.

נכון לעכשיו אין פרטים נוספים על תאריך הבכורה של הסדרה אבל עם שמות גדולים כאלו, נראה ש-Apple הצליחה לתפוס סדרה איכותית עבור שירות הצפייה שלה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה