שמועה חדשה: כרגע ישנן 4 קונסולות Xbox בפיתוח

על פי שמועות ממקור אמין, Microsoft עובדת כרגע על לא פחות מארבע קונסולות חדשות. שתיים מהן נועדו עבור הדור הזה והשתיים הנוספות לדור הבא.

למי שלא מכיר, כתב החדשות באתר Thurrott בראד סאמס נחשב כמקור אמין מאוד כשזה מגיע ל-Microsoft ול-Xbox. בימים האחרונים הוא עבד על חשיפה שאומרת שכרגע Microsoft עובדת על לא פחות מארבע קונסולות חדשות. קודם כל, חשוב לציין שלמרות האמינות של הכתב, עדיין מדובר בשמועות ללא אישור רשמי אז כדאי לקחת את הדברים בערבון מוגבל. על פי דיווחים קודמים, הדור הבא של קונסולות Xbox נקרא כרגע Scarlett, אבל רק שתיים מתוך ארבעת הקונסולות קשורות לפרויקט הזה. האחת נקראת Anaconda, שם שכבר הופיע בעבר כשם ערכת הפיתוח לקונסולת הדור הבא שנשלחה למפתחים מסויימים. על פי סאמס, מדובר במקבילה של הדור הבא ל-Xbox One X – קונסולה יקרה עם ביצועים גבוהים המיועדת לשחקנים שרוצים להשקיע במכשיר. ומהצד השני יש לנו את ה-Lockhart, גרסה זולה ופחות חזקה שנועדה עבור השוק הרחב של השחקנים בדומה לגרסת ה-S של הדור הזה או ה-Arcade של הדור הקודם.

Xbox One X

אז מה הן שתי הקונסולות הנותרות? הן חלק מפרויקט ביניים בשם The XCloud Initiave. כמו שאפשר להבין מדובר בקונסולות שמתמקדות ב-Streaming של משחקים שלא שמורים על הקונסולה עצמה. גם כאן אנחנו מקבלים שתי גרסאות בעצימות שונה של הקונסולה. קונסולת ה-Maverick היא ספינת הדגל של הפרויקט והיא מגיעה ללא שום כונן דיסקים ומאפשרת רק שירותי Streaming. הקונסולה האחרונה היא שדרוג של ה-Xbox One S שתואם את פרויקט XCloud. הסרטון של סאמס שמסביר באריכות את הפיתוחים של Microsoft זמין כאן:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=kvVp5cXZGlM

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה