ג'יי.קיי. רולינג עובדת על ספר חדש ותסריט לסרט הבא בסדרת "חיות הפלא"

חדשות נפלאות בגזרת מעריצי הסופרת הבינלאומית ויוצרת סדרת "הארי פוטר" ג'יי.קיי.רולינג, שסיפרה למעריציה באינטרנט על ההתפתחויות האחרונות בחייה המקצועיים

אז אחרי הפסקה של שנה וחצי – היוצרת המוערכת ג'יי.קיי. רולינג חוזרת לעסקים ומספרת לקהל מעריציה באתר "שאלות ותשובות" מה מחכה להם בתקופה הקרובה.

Fantastic Beasts and Where to Find Them                               "חיות הפלא: פשעיו של גרינדלוולד". עתיד לצאת לקראת סוף השנה הנוכחית. צילום: יח"צ

ובכן, רולינג חשפה כי היא כבר עובדת על התסריט של הסרט השלישי בסדרת "חיות הפלא" בהם היא משמשת גם כמפיקה, אשר אמור להגיע לאקרנים בשנת 2020. פרטים חדשים על העלילה טרם נחשפו.

נזכיר כי הסרט השני בסדרה "חיות הפלא: פשעיו של גרינדלוולד" יגיע למסכים בישראל בחודש דצמבר הקרוב. נכון להיום, מתוכננים להפיק לסדרה כ־5 סרטים.

הסרט הראשון – "חיות הפלא והיכן למצוא אותן" יצא בחודש דצמבר 2016 וזכה להצלחה ענקית ברחבי העולם. הסרט הפך במהרה להצלחה כאשר הגיע לסכום של 814 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם ובאתר Rotten Tomatoes זכה לציון ממוצע של 74%.

תוצאת תמונה עבור ‪fantastic beasts 2‬‏
ג'וני דפ מגלם את גרינדלוולד. צילום:יח"צ

כאשר נשאלה לגבי העבודה עם אולפני האחים וורנר סיפרה כי "תמיד נתנו לי לומר את המילים והדעות שלי, אך זו לא תמיד ההחלטה הסופית. כמפיקים אנחנו מעניקים לסרט משקל בצורה ברצינות רבה אך בסוף זהו עדיין שיתוף פעולה בין כמה גופים, כשהבמאי, בסופו של דבר, אחראי לגבי כל מה שנראה במסך."

גם את תולעות הספרים הגיקיות רולינג לא הזניחה, ושיתפה כי היא סיימה לכתוב את "לבן קטלני" – הספר הרביעי בסדרת ספרי המתח שלה, וכי גם הוא צפוי לראות אור (בבריטניה/ארה"ב) בתקופה הקרובה.

אודות רותם אבוקסיס

השאר\י תגובה