סרט חדש של ג’יי ובוב השקט יוצא לדרך עם תקציר רשמי

צמד החנונים הסטלנים ג’יי ובוב השקט חוזרים אלינו אחרי 20 שנים בסרט חדש של קווין סמית’

בהיסטוריית הקולנוע ישנם מספר צמדים מפורסמים שלעולם לא נשכח, ביניהם וינסנט וג’ולס מ”ספרות זולה”, הארי ולויד מ”טיפשים בלי הפסקה” והצמד שהגדיר לנו את הגיקיות של שנות ה-90, ג’יי ובוב השקט.

קווין סמית’, הבמאי האהוב שהביא לנו את הצמד למסך בסרטים כמו “מוכרים בלבד” ו”עכברי הקניון” ומגלם את בוב השקט, תכנן להחזיר למסך הגדול את השניים כבר מספר שנים וכל הזמן דיבר על התסריט המתוכנן שלו לסרט נוסף בכיכובם, בעיקר אחרי שהיה קרוב למוות בעקבות התקף לב שחווה בפברואר. בינתיים, נאלצנו להסתפק במספר הופעות של שני הכוכבים, לא בתפקיד, בערוצי Youtube ומספר סדרות.

כעת, תודות לארגון שנבנה על ידי המעריצים בשם Legion M שיממן את הסרט החדש שנקרא Jay & Silent Bob Reboot, ג’ייסון מיוז וקווין סמית’ יחזרו לגלם את צמד הסטלנים האהוב בסרט המשך ל”ג’יי ובוב השקט מכים שנית”.

יחד עם התודות של השחקנים, סמית’ ניצל את הוידאו לתת לנו תקציר כללי לעלילת הסרט:

ב-Jay & Silent Bob Reboot הגיבורים שלנו מגלים שהוליווד יוצרת איתחול לסרט הישן המבוסס עליהם (הסרט מ”ג’יי ובוב השקט מכים שנית” בו מארק האמיל מופיע), אז הם במסע להוליווד לעצור את הסרט פעם נוספת.

רק מתקציר זה אפשר להבין שבדומה לכך שהסרט הראשון צחק מהקלישאות שרצו בהוליווד בסוף שנות ה-90, כך גם הסרט החדש יצחק מהאובססיה של הוליווד לחידושים, איתחולים וסרטי המשך, ואין לי ספק שנזכה גם פה לעשרות הופעות אורח מצחיקות, כמו ממארק האמיל האהוב.

כמו שציינתי, הסרט ממומן על ידי מעריצים מהחברה Legion M יחד עם Hideout Pictures ו-Skitbags Etnertainment. בנוסף, את הסרט עצמו תפיץ Saban Films. כמובן שאין תאריך רשמי לסרט, אבל זה בהחלט משמח לשמוע שהפרויקט סוף סוף יוצא לדרך, נעדכן בהמשך עם פרטים נוספים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה