טריילרים למשחק Dragon Ball חדש וללוחמים נוספים ב-Fighterz

טריילרים חדשים נותנים לנו הצצה ראשונה למשחק החדש בסדרת Dragon Ball ולשני (או שלושת) הלוחמים הבאים במשחק המכות של הסדרה – Fighterz

במהלך סוף השבוע האחרון התקיים הגמר של Dragon Ball Fighterz World Tour. כמו שחברת Bandai Namco הודיעה שבוע לפני, קיבלנו טריילר חדש עבור המשחק הבא המבוסס על סדרת המנגה הפופולרית וטריילר נוסף עבור העונה השנייה של לוחמים במשחק Fighterz. המשחק החדש נקרא כרגע, Dragon Ball Game Project Z. השם הגנרי יהיה מוחלף אבל לא בטוח עד כמה הטריילר הגנרי מעיד על המשחק העתידי. בטריילר עצמו אנו רואים קרבות מוכרים בתלת מימד. מקרב נגד פיקולו, דרך נאפה, ווג'יטה ועד הקרב הגורלי כנגד פריזה. אנחנו לא יודעים האם מדובר במשחקיות או בקטעי מעבר אבל הגרפיקה לא תפיל אף שחקן שכבר ראה את Fighterz בפעולה. האם המשחק יכלול תוכן מעבר לסאגת פריזה? אנחנו עוד לא יודעים בשלב זה, אבל אין ספק שעד שהמשחק ייצא לשוק אנחנו עוד נשמע עליו הרבה.

כמו שכתבתי למעלה, קיבלנו גם טריילר לעונה החדשה של לוחמים עבור משחק המכות המצליח Fighterz. הדמות הראשונה שהוצגה היא כמובן Jiren הלוחם האניגמטי מיקום 11. מהטריילר אפשר לראות שגם במשחק הזה Jiren שומר על הפאסון שלו בתור הדמות החזקה ביותר (לא כולל אלים ומלאכים) בסדרה. ומהדמות החזקה ביותר אנו עוברים לדמות הכתובה הטוב ביותר – וידל של סאגת בו. הבת של הגיבור הגדול ביותר שידעה האנושות מגיעה למסכים שלנו ויש לה גם עזרה מגיבור העל הנודע Great Saiyaman. בניגוד ל-Jiren זו אכן הפתעה ואני אישית מאושר מאוד ממנה. קיבלנו גם אישור על הדמויות הבאות שיגיעו למשחק, אבל ללא הדגמה של המשחקיות כלל. אם איך שהוא לא ניחשתם, אז אכן אנחנו הולכים לקבל את שתי הדמויות המעניינות ביותר מהסרט החדש: ברולי ו-Gogeta מגיעים אלינו בגרסאותיהן הקנוניות. וידל ו-Jiren יהיו זמינים ב-31 לינואר עבור כל גרסאות המשחק.

Dragonball Fighterz זמין עבור המחשבים האישיים וקונסולות ה-Xbox One, PlayStation 4 וה-Switch. אין עוד תאריך יציאה רשמי עבור המשחק שנודע כרגע בתור Dragon Ball Game Project Z אבל הוא יהיה זמין עבור קונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 בלבד.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה