פרטים חדשים על הסרט השלישי והאחרון בסדרת ג'ון וויק

זה ידוע שהוליווד אוהבת טרילוגיות, וסדרת סרטי האקשן על המתנקש לשעבר ג'ון וויק היא לא יוצאת דופן

כשקיאנו ריבס גילם את ג'ון וויק, מתנקש לשעבר מטעם המאפיה, בסרט הראשון משנת 2014 הוא החייה את קריירת האקשן שלו וכוכב "נקודת שבירה" הראה לנו שהוא מסוגל לגלם דמויות אחרות מאשר הגולש הסטלן ואפילו להיות די מפחיד. סרט ההמשך, שיצא ב-2017, ראה את וויק נלחם בצבא מתנקשים שרוצים את ראשו ונתן לנו הרבה סצנות אקשן מגניבות ואת האיחוד על המסך בין ריבס ולורנס פישברן (ניו ומורפיוס). לכן זה לא מפתיע שנקבל סרט שלישי בסדרה שיסגור את הטרילוגיה של המתנקש ויתן לנו עליו קצת רקע.

כפי ששמענו מבמאי הסרטים במהלך ראיון, הסרט השלישי יתרכז בעברו של ג'ון וככל הנראה ישמש סגירה טובה לטרילוגיה. צ'אד סטהלסקי חוזר כדי לביים את הסרט השלישי והסרט יצולם בספרד ורוסיה. השחקנים לורנס פישבורן ורובי רוז יחזרו לגלם את הדמויות שלהם מהסרט הקודם והשחקן Hiroyuki Sanada ("וולברין") יגלם ראש ארגון פשע ביפן.

קיאנו ריבס בהחלט הפתיע את כולנו בתור ג'ון וויק והשאיר את חותמו כאחד מכוכבי האקשן הגדולים של שנות ה-2000. בואו נקווה שסטהלסקי יסיים את הסדרה עם פיצוץ אחד גדול (לא כמו הרבה סרטים אחרונים בטרילוגיות אקשן, כמו "חטופה") ויתן לנו פרק אחרון ומגניב לרוצח השכיר כשהסרט יגיע למסך הגדול ב-17 במאי 2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה