טריילר חדש לסרט "ג'ון וויק 3: פראבלום"

האהבה שלנו ושל האולפנים לטרילוגיות סרטים מביא לנו את ג'ון וויק לסרט שלישי- בו הוא יוצא במלחמת יחיד מול המתנקשים הטובים ביותר שכסף יכול לשכור.

אחרי שהתבשרנו כי הסרט השלישי והסוגר בטרילוגיה יספר יותר על עברו של ג'ון וויק, ואחרי הטריילר הקודם– עכשיו אנחנו זוכים לטריילר חדש שחושף לא מעט אקשן טהור כמו שרק ג'ון יודע לספק.

הסרטים הראשונים (לביקורת-ג'ון וויק 2) שובחו באיכות האקשן המוצלם בהן, בינהן צילום רציף של הקרבות וכוריאוגרפיה מדהימה- בלי עריכות מיותרות ובלי שינויי זוויות לא הכרחיים, דבר שיצא סצנות אקשן מעולות ובלתי נשכחות.

את המתנקש האכזרי והמדויק ג'ון וויק מגלם השחקן קיאנו ריבס (Keanu Reeves), המוכר בזכות גילומו של ניאו בסרטי המטריקס בתחילת שנות ה-2000.
התפקיד של ג'ון וויק הפך להיות אייקוני והפך מזוהה עם ריבס כמעט כמו דמותו של ניאו, ועד היום נתן הופעות בלתי נשכחות בתור המתנקש.

הסרט "ג'ון וויק" הראשון היה להצלחה מסחררת כאשר יצא בשנת 2014, וזכה להצלחה קופתית מרשימה כאשר הרוויח יותר מ-88 מיליון דולר בהקרנות עם עלויות הפקה שהסתכמו בכ-20 מיליון דולר. הסרט השני זכה להצלחה גדולה הרבה יותר, והרוויח בקופות מעל ל-170 מיליון דולר, ועלויות הפקה שהסתכמו "רק" ב-40 מיליון דולר. ידוע כי התקציב להפקת הסרט השלישי בסדרה הוא כ-60 מיליון דולר, אז ניתן לצפות לעוד אקשן, עוד פיצוצים, ועוד חיסולים אלגנטיים של המתנקש מספר 1.

ידוע כי הסרט יחקור גם את עברו של ג'ון וויק, אך עלילתו עתידה לסגור את עלילות המתנקש ולסיים את קווי העלילה שנפתחו בסרט הראשון, והתפתחו בשני הסרטים. בסרט הזה ג'ון עתיד להתמודד עם צבא של מתנקשים שיועסקו על ידי הארגון בו עבד בעבר, אשר שמו פרס של 14 מיליון דולר על ראשו.

בסרט עתידה להופיע גם סופיה (בגילומה של האלי בארי), מעין חברה-אויבת לשעבר של וויק, אחרי שהיא יורה בו בטריילר הקצר הזה, אך גם מסייעת לו בהתמודדות עם האיום של עדר המתנקשים שחמים על עקבותיו.

גם ווילסון, הבעלים של מלון "הקונטיננטל" ואחד מהשותפים בארגון מופיע בטריילר ונראה שעתיד לסייע לג'ון, למרות הוראות ה-High-Table  לחיסולו של המתנקש, דבר שבוודאי יוביל לתוצאות חמורות עבורו, ואולי אפילו למותו במהלך הסרט כי כמו שאנחנו יודעים- בארגון לא משחקים וכשיש מטרה, שום דבר לא יעצור אותם מלחסל אותה.

ניתן רק לקוות כי הסרט יסתיים, כיאה לשני הסרטים שקדמו לו, בקול תרועה שיכבד את ההצלחה והאיכות של הסרטים הקודמים ואפילו יתעלה עליהם.

הסרט " ג'ון וויק 3: פראבלום" עתיד לצאת בתאריך 17.05.2019

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה