זה רשמי: ג’וקר הוא הסרט הרווחי ביותר בדירוג R

אחרי ביקורות משבחות מהמבקרים ומהמעריצים, ג’וקר צוחק כל הדרך אל הבנק- והופך לסרט הרווחי ביותר בדירוג R- למבוגרים בלבד.

אחרי שדדפול שבר את השיא הקודם והפך בשנת 2016 לסרט הרווחי ביותר בדירוג R, בא לשכונה בחור חדש, ושמו “ג’וקר” (לביקורת המלאה).
“ג’וקר”, בכיכובו של חואקין פיניקס עקף את ההכנסות של הסרט “דדפול” הראשון בסוף השבוע האחרון, והפך לסרט המכניס ביותר בדירוג הזה.

הסרט “דדפול 2″ טרף את הקופות עם הכנסות של 785 מיליון דולר בשנה שעברה, אך מיקומו בראש הקטגוריה שנוי במחלוקת, מאחר וההכנסות כוללות גם את ההכנסות מהגרסה ה”מרוככת” בדירוג PG-13 (נוער), בשם “Once Upon A Deadpool”.
וכעת הג’וקר עקף גם אותו, והכניס בסוף השבוע האחרון הכנסות על סך 785.5 מיליון דולר, וזכה לעמוד בראש הטבלאות.

הסרט זכה להצלחה גורפת בקרב מעריצי דמותו של הנבל האייקוני, צופים שאינם מעורים בהיסטוריה של הדמות ואף בקרב מבקרי קולנוע רבים ברחבי העולם, עם דיבורים רבים על העמדתו של פיניקס לפרס אוסקר.
הסרט אף היה לסרט הראשון המבוסס על דמות קומיקס שזכה בפרס “הסרט הטוב ביותר” בפסטיבל ונציה.

הסרט לא מהווה חלק מהיקום הסינמטי של חברת DC, וכולי תקווה כי החברה תמשיך בקו הסרטים העצמאים הזה, ללא נסיונות להעתיק מהמתחרה הגדולה שלה, Marvel.
רוב הסרטים האחרונים שיצאו משיתוף הפעולה בין חברת DC לאולפני Warner Bros הביאו לסרטים מוצלחים יחסית, הן מבחינה כספית והן מבחינה ביקורתית.
זאת בין היתר, מאחר והושקע מאמץ רב להפריד בין הדמויות לבין היקום שבוסס בסרטים “איש הפלדה”, “באטמן נגד סופרמן” ו-“ליגת הצדק”, עם קשרים קלים בשביל המעריצים האדוקים.

יש לשער כי ההצלחה של ג’וקר תימשך בשבועות הקרובים, עד לירידת הסרט מן האקרנים, ואפילו לא יהיה מפתיע במיוחד אם יצליח להגיע לרווח של מיליארד דולר.

אם לא ראיתם את הסרט- צאו לראות אותו ולקדם אותו עוד יותר גבוה ברשימת הטבלאות.
הסרט מומלץ לצפייה, ואם אפשר אפילו יותר מפעם אחת על מנת להבין את כולו, ולאתר דברים בצפייה חוזרת.

האם ראיתם את “ג’וקר”? מה דעתכם עליו? ספרו לנו בתגובות.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *