הג'וקר של ג'ארד לטו חוזר ב"ליגת הצדק" של סניידר

הג'וקר של ג'ארד לטו חוזר בגדול ליקום הקולנועי של DC, עם הופעה בגרסתו של סניידר לסרט ליגת הצדק.

לאחר ש"ליגת הצדק", שיצא אל בתי הקולנוע ב-2017, הורכבה מחדש על ידי Warner Bros וג'וס ווידון בעקבות עזיבתו של הבמאי זאק סניידר, מעריצי DC התחילו תנועה שנמשכה שלוש שנים שקראה לתת לסניידר לספר את הגרסה שלו לסרט. עכשיו כשמועד יציאת הסרט אל HBO Max מתקרב, מתגלה שהגרסה הזו כוללת את הג'וקר הלא כל כך אהוב של ג'ארד לטו.

אחת הדמויות הגדולות ביותר שהגיעו ליקום הקולנועי החדש של DC הייתה הג'וקר, אותו גילם ג'ארד לטו, ביחידת המתאבדים ב-2016. בדומה לליגת הצדק, גם הסרט הזה השתנה מהחזון המקורי של הבמאי דייוויד אייר, כאשר לפי דיווחים מסתבר שללטו היה חלק גדול יותר במקור. בעוד שהוא מוזכר בסרטים כמו ציפורי טרף, הג'וקר של לטו לא נראה מאז הופעת הבכורה שלו ביקום הקולנועי.

על פי הדיווחים לטו אמור לחזור אל נעליו של הג'וקר בגרסתו של סניידר כחלק מהצילומים החדשים. לפי דיווחים, לטו מצטרף לשחקנים עמיתים כמו בן אפלק, וריי פישר אשר חוזרים אל תפקידהם כבאטמן וסייבורג בהתאמה. לא נחשפו פרטים ספציפיים לגבי תפקידו של הג'וקר בסרט ואם מדובר בקמאו או בחלק גדול יותר. נותר לראות אם דמויות DC נוספות יצטרפו לסשן הצילומים מחדש של סניידר.

החזרה של לטו לתפקידו כג'וקר הוא מהלך חשוב עבור היקום הקולנועי דל DC מכיוון שזה יכול לפתוח דלת אל פרויקטים אחרים של DC בהם יככב. Warner Bros ניסו בהתחלה לעבוד על סרט סולו של ג'וקר עבור לטו, וגם על סרט משותף עם הארלי קווין של מרגו רובי. למרות הפרויקטים שנמחקו בשנה שעברה, חזרתו של לטו יכולה אולי להצביע על כך שלפחות מהסרטים יצא לפועל בסופו של דבר. יכול להיות ש-WarnerMedia תחדש את העניין שלה בליצן המרושע של לטו בעקבות הופעתו בגרסה של סניידר, תלוי איך הוא יתקבל בקרב המעריצים בהופע הקרובה. בכל מקרה כל זה ישאר בגדר תעלומה עד 2021, כשהסרט יעלה ונראה בו את הג'וקר השנוי במחלוקת.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה