קינגס מן: ההתחלה- תאריך יציאת הסרט נדחה לספטמבר 2020

Fox הזיזה את תאריך השחרור של סרט הפריקוול לקינגסמן של מתיו ווהן, “קינגס מן: ההתחלה”, בחזרה מפברואר לספטמבר 2020.

בחודשים שחלפו מאז ש-Fox נרכשה על ידי Disney, הבעלים החדש ביצע מספר שינויים בתאריכי השחרור כדי להימנע מהפצת הסרטים של שתי החברות באותם התאריכים. כתוצאה מכך, מספר פרויקטים של Fox, כמו “מרגלים לא רגילים” ו”המוטנטים החדשים”, קיבלו תאריך יציאה חדש. “קינגס מן: ההתחלה” עבר תהליך דומה בחורף האחרון, זמן קצר לפני סיום העסקה.

הסרט יציג את מקורותיו של ארגון הביון הסודי קינגסמן, “קינגס מן: ההתחלה” (The King’s Man) יבויים על ידי הבמאי של קינגסמן 1 ו-2 מתיו ווהן, מתוך התסריט מקורי שהוא כתב יחד עם קארל גיידוסק. בהתחלה הסרט אמור היה להגיע החודש, ב-8 בנובמבר, אך לאחר מכן נדחה לפברואר 2020. מאז, לפי דיווחים, התאריך שונה שוב מה- 14 בפברואר 2020 ל- 18 בספטמבר.

השיווק עבור הסרט החדש בסדרה כבר התחיל להתקדם, עם טריילר קצר ששוחרר ביולי ואחריו טריילר חדש באורך מלא בספטמבר. למרבה המזל, נראה כי שינוי תאריך הפרסום השני של הסרט לא קשור לניסיון לשיפור איכות הסרט. במקום זאת נראה שזה קשור יותר לתחרות מיותרת שהסרט יתמודד איתה אם הוא יגיע אל בתי הקולנוע בסוף השבוע של הולנטיין. בין הסרטים שעתידים לצאת לאקרנים בסוף השבוע הזה הם הסרטים “סוניק – הסרט” והחידוש האימתי של Blumhouse לסדרה Fantasy Island. שני הסרטים הוצגו לראשונה בטריילרים חדשים השבוע, וקהל היעד שלהם דומה לזה ש”קינגס מן: ההתחלה” מכוון אליו.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *