מולאן יצא ישירות לשירות הצפייה של Disney

חידוש הלייב-אקשן המצופה של Disney לסרט האנימציה "מולאן" לא יגיע לצערנו לבתי קולנוע

לפני הסגר הכללי הראשון שאליו אנחנו נכנסו וגם ארצות הברית בחודש מרץ, הסרט הבא הגדול שהיה אמור לצאת לאקרנים היה "מולאן" של Disney, שבא לספר מחדש את האגדה הסינית של הלוחמת הצעירה. אבל עם סגירת בתי הקולנוע, המשכנו להמתין ולראות מתי הסרט יגיע לצפייה, ואף חשדנו שהוא יגיע ישירות לשירות הצפייה של Disney.

כעת, אנחנו יודעים שזה קורה, מנכ"ל חברת Disney בוב צ'פק הכריז ש"מולאן" יצא בארצות הברית וברחבי העולם בשירות הצפייה Disney+ ב-4 בספטמבר בעלות של 30 דולר. כמו כן, הסרט ישוחרר לבתי קולנוע שיהיו פתוחים בתאריך זה, זאת אומרת, ככל הנראה השוק האסייתי.

בזמן שאנחנו פה בישראל ללא ספק מאוכזבים מזה שלא נראה את הסרט, היות והשירות של Disney לא זמין פה בארץ. המתוסכלים ביותר מהמהלך של חברת הענק הם בעלי הקולנוע (כמו זה שהעלה וידאו לטוויטר בו הוא מביע את תסכולו) שהשקיעו מכספם בפירסומים של הסרט ושמתוסכלים שאינם יכולים עוד לפתוח בתי קולנוע עם סרטים חדשים.

האם זה יהיה העתיד של סרט "האלמנה השחורה" של Marvel? או ש"מולאן" היה פשוט בין הפרויקטים שהחברה פחות האמינה בהם בגלל שמדובר בחידוש לייב-אקשן שלא זהה אחד לאחד לסרט המצויר, בשונה מ"מלך האריות" ו"אלאדין", ולכן Disney לא ציפתה הצלחה כזאת גדולה עבור הלוחמת הסינית? נצטרך להמתין ולראות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה