קינגסמן: ההתחלה – טריילר חדש ומסקרן לפריקוול

הסרט השלישי בסדרת ״קינגסמן״ יגיע במהלך חודש פברואר, וכעת נחשף טריילר חדש ומסקרן לסרט החדש “קינגסמן: ההתחלה”, הפריקוול, יחזור עד הקמת הארגון החשאי הפרטי ויציג את הגיוס של החניך הראשון, קונרד (האריס דיקנסון), כחלק מנסיונו של הדוכס של אוקסופרד (רייף פיינס) לעצור את כוחות הרשע שמאיימים על אירופה.

על פי העלילה שנחשפה עד כה, אירופה נמצאת במרכזה של מלחמה אדירה שמנוהלת על ידי איחוד מרושע של רודנים ופושעים הזוממים להשמיד מליוני אנשים. רק ״קינגסמן״, הארגון הצעיר יצא למירוץ נגד הזמן לעצור אותם מלהגשים את תוכניותיהם.

סדרת ״קינגסמן״, סרטי הביון הקומיים הבריטים/אמריקאים הגיעו לראשונה ב-2015, ומיד סחפו את הקהל בזכות אקשן איכותי ויצירתי, יחד עם אלמנטים קומיים וחדשניים והסרט החדש יהיה השלישי בסדרה.

אל דיקנסון ופיינס יצטרפו לעוד מספר כוכבי קולנוע מוכרים, ארטרטון מ׳קוונטום (״שהאזאם״), מת׳יו גוד (״משחק החיקוי״), דניאל ברול (״קפטן אמריקה:מלחמת האזרחים״), טום הולנדר (״שודדי הקאריביים״) אהרון טיילור ג׳ונסון (״הנוקמים: עידן אולטרון״) סטנלי טוצ׳י (״משחקי הרעב״), ועוד.
מתיו ווהן יחזור גם הוא לכס הבמאי בסרט.

“קינגסמן: ההתחלה” יגיע ב-13.2.2020 לבתי הקולנוע בישראל.

אודות אורגיל בוכריס

אורגיל, בן 27 מנתניה, מעצב גרפי ביום וגיק בלילה וגם ביום. מקים, מעצב, כותב ומתכנן חדרי בריחה. אוהב טיולים על חוף הים שמוקרנים על מסך קולנוע. אוהב קולנוע.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *