קינגס מן: ההתחלה – טריילר לסרט הפריקוול של "קינגסמן"

הסרט החדש "קינגס מן: ההתחלה" שיראה לנו את מקור השירות החשאי של הקינגסמן מקבל טריילר רשמי ראשון

כותר קינגסמן של מתיו ווהן הוא אחד מכותרי האקשן המצליחים של העשור האחרון, עם 2 סרטים מצליחים בכיכובו של טארון אגרטון, סרט שלישי הוא בלתי נמנע. אבל לפני שהסוכנים החשאיים חוזרים אחת אחרונה להציל את העולם, אנחנו לומדים את סיפור המקור של הקינגסמן עם "קינגס מן: ההתחלה".

הטריילר, שתראו עוד רגע, מציג את רייף פיינס ("התנגשות הטיטאנים", "הארי פוטר") מתחיל את סוכנות הביון במלחמת העולם הראשונה כדי (כמובן) להציל את העולם ובדומה לסרט "קינגסמן: השירות החשאי" הוא לוקח בן חסות צעיר. 

הנה תקציר רשמי של הסרט שקיבלנו ביחד עם הטריילר:

בעוד גרועי הרודנים ובכירי הפושעים בעולם מתאחדים וזוממים מלחמה אשר תשמיד מיליונים, אדם אחד מוכרח לצאת למירוץ נגד הזמן על מנת לעצור בעדם. גלו את מקורותיה של סוכנות הביון העצמאית הראשונה ב'קינגס מן: ההתחלה'. 

עם ווהן חוזר כדי לביים את סיפור המקור של הקינגסמן וצוות שחקנים שכולל את רייף פיינס ("מלון גרנד בודפשט"), ג'מה ארטרטון ("קוונטום של נחמה"), דג'ימון הונסו ("שומרי הגלקסיה", "לגעת ביהלום") מת'יו גוד ("משחק החיקוי"), דניאל ברול ("קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", "ממזרים חסרי כבוד") ואהרון טיילור ג'ונסון ("הנוקמים: עידן אולטרון", "יצורים ליליים"), אין ספק שהסרט יזכה להרבה תשומת לב כשיצא ב-13.2.20.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה