“קינגסמן 3” מקבל תאריך יציאה, מת’יו ווהן יחזור כהבמאי

טאגרון אגרטון יחזור כאגסי בשנה הבאה בסרט האקשן מלא ההומור והייחוד יוצא הדופן-“קינגסמן 3”.

“קינגסמן 3” הוא לא הסרט היחיד מתוך סדרת סרטים ש-20th Century Fox הוציאה מאת מת’יו ווהן, מאז שהחיה את סדרת סרטי “X-men” עם הסרט: “X-men: ההתחלה”. ווהן עיבד את סדרת הקומיקסים של מארק מילר למסך הגדול לראשונה בשנת 2014. “קינגסמן: השירות החשאי” היה להיט גדול, כאשר הסרט קיבל תגובות טובות מכל הצדדים והרוויח מעל ל-400 מיליון דולר במסכים ברחבי העולם. FOX המשיכה ושחררה שנה שעברה את- “קינגסמן: מעגל הזהב“, שהרוויח כמעט את אותו הסכום של קודמו אבל לא את אותן ביקורות.

למרות ירידה קטנה באיכות בסרט הקודם, דבר זה לא האט את התכניות לגבי סרטים וספין-אופים עתידיים לסדרה. זה אושר רשמית כאשר נודע שהצילומים לסרט השלישי בסדרה יתחילו בשלבים המוקדמים של 2019. ווהן חוזר לתפקיד הבמאי, אגרטון לתפקיד הראשי ביחד עם שותפו קולין פירת’. עכשיו המעריצים סוף סוף ידעו מתי הם יראו את סוף הטרילוגיה.

הסרט השלישי יוצג במסכי הקולנוע ב-8 בנובמבר, 2019. FOX תקווה מאוד שהסרט האחרון בטרילוגיה יסיים אותה בדרך הטובה ביותר מבחינת ביקורת וכסף.

ה-8 בנובמבר ישמש כניצול הזדמנות של FOX למלא את החלל הריק בצורת סוכנים חשאים, עכשיו כשנודע שצילומי הסרט החדש בסדרת “ג’יימס בונד”- “בונד 25” ידחו ל-2020. למרות שהסרט לא יצטרך להתחרות בסדרת “בונד”, עדיין המכנה המשותף של הביון והדמון מעופף מעל לראשה של סדרת סרטי “קינגסמן”.

למרות שנראה בינתיים שהכסף שהסרט ירוויח די מובטח, שנה זה הרבה זמן והרבה דברים יכולים עוד להשתנות. אבל בינתיים המטרה המרכזית של הסרט, היא לחזור לתהילתו של הסרט הראשון. ווהן עובד על תסריט כבר הרבה זמן, ואם התכניות היקרות שלו יתגשמו אז הסרט צריך להיות לפחות להיט גדול בקופות.
עכשיו כש-Disney תקנה את FOX ותהיה אחראית על כל הסרטים והסדרות ועל המשכיהם, “קינגסמן 3” יצטרך להרשים.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה