הפריקוול של “קינגסמן”, מתחיל בצילומים לפני הסרט השלישי

אחרי עתיד אפוף בערפל לגבי סדרת סרטיו של מת’יו ווהן, נודעו לנו פרטים חדשים לגבי סרטי- “קינגסמן”.

אחרי שני סרטים שהצליחו בקופות, ובצורה שונה אצל המבקרים (הסרט הראשון קיבל ביקורות מצוינות והשני יותר מעורבות), סדרת סרטי “קינגסמן” ממשיכה לדהור קדימה עם תוכניות למספר סרטים נוספים. הקרובים הם הסרט השלישי בסדרה והפריקוול שיספר את ההתחלה של הסוכנות. למרות דיווחים בהתחלה ששני הסרטים יצולמו בו זמנית, נודע לנו שהסרט השלישי הוא דווקא זה שיצולם ראשון בחודש ינואר. עכשיו, זה השתנה.

הפריקוול של סרטי “קינגסמן” חסר השם יתחיל ראשון בצילומים בינואר. נראה שלעומת הטרילוגיה המקורית, הוא מתואר כ- “דרמה תקופתית”, נושא קצת יותר רציני ממותחני הסוכנים הקודמים. אנחנו לא יודעים הרבה על הסרט, אבל מה שכן נודע לנו הוא ש-“הסרט יציג לנו את העולם דרך עיניה של הסוכנות”. לגבי הסרט השלישי, הוא כנראה יתחיל בצילומים בקיץ הבא אחרי הפסקה קצרה של ווהן מההפקה הקודמת, וכנראה יראה לנו את סוף היחסים של הצמד הכבר אייקוני- אגסי (טארון אגרטון) והארי הארט (קולין פירת’).

אחרי פרטים אלה אפשר להבין שכנראה גם הסרט חסר השם יופיע ב-2019. לא ידוע לנו עדיין הרבה, אבל שמועות הציגו את רייף פיינס והאריס דיקינסון כמועמדים פוטנציאלים להופיע בסרטים, בעוד ששמועות אחרות הציגו השתתפות של רייצ’ל וייס ולא פחות מ- בראד פיט בסרט הקרב. אבל כמובן אל תתלהבו יותר מדי, בל תתאכזבו כאשר תבוא ההודעה הרשמית.

לגבי הנושא שהטריד את רוב מעריצי “קינגסמן”, אגסי כנראה כן יופיע בסרט השלישי. אחרי שאגרטון הודיעו שהוא לא ישתתף בסרט הבא של הסדרה, מעריצים רבים חוו דום לב קצר, אבל עכשיו, כשידוע שכביכול הסרט הבא יהיה הפריקוול- כנראה בסרט השלישי נזכה לראות את הדמות של אגסי חוזרת.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה