חדש בקנה של KontrolFreek

זוכרים שסיקרנו לפני זמן מה את התוספים הסופר מגניבים של KontrolFreek שהופכים את השלט למכונת מלחמה? אם לא – תרעננו את הזיכרון ותחזרו לכאן, כי יש משהו חדש.

חזרתם? אחלה! אז החברים ב-KontrolFreek לא נחים לרגע ומפגיזים בדברים חדשים שעושים ויעשו לנו נעים בקצות האצבעות, על המסך וכמובן ישפרו את הביצועים שלנו אל מול האויבים האכזריים שתוקפים אותנו בלי הפסקה.

בואו נתחיל עם התוספים החדשים שיצאו לשוק והגיעו אל השלט למוד הקרבות שלנו.

צולפים במטרה – FPSFREEK – Sniper ל-PS4

01

הסט הראשון שמכיל 2 תוספים באותו הגובה מיועד לחובבי FPS ולכל מי שנהנה לצלוף באחרים מרחוק.
התוספים שעוצבו במטרה לעזור ולשפר את יכולות הירי של השחקן כבר מהנגיעה הראשונה נותנים תחושה של "הנה הכל יהיה מדויק יותר"; דבר ראשון הגובה של התוספים זהה, בהבדל מסטים אחרים, גם הכיוון וגם התנועה שווים בגובהם ולדעתי – זה בהחלט תורם כי כשיש הבדל בגובה השחקן מוצא את עצמו מדי פעם בודק אם הוא לא פספס גובה ולמה זה קצת שונה, בנוסף קשת הכיוון והתנועה רחבה במיוחד וזה מעניק יכולות גבוהות במיוחד בסיטואציות מסוימות, כמובן בהתאם למשחק.
העיצוב של התוספים עצמם נעשה בהתאם לסוג המשחק, אם באחרים ראינו גולגולות או מערבולת חלל כאן יש לנו 2 כוונות של צלפים עם בליטות גבוהות במיוחד שעולות כלפי מעלה בניגוד לאחרים שהם שקועים. למה אני מציין את זה?  כי האחיזה עם התוספים הללו איכותית ומשופרת מהשאר והאצבע לא מחליקה כשזזים לאט לאט בזמן שרוצים לעשות HEAD SHOT מוצלח. בנוסף, הצבע הצבאי שלהם בהחלט מוסיף לאווירה.

שורה תחתונה – העיצוב מושלם, המגע איכותי, האצבעות בכלל לא מחליקות וכל מי שמחפש לשפר את יכולות המשחק שלו במשחקים ממבט ראשון צריך את זוג התוספים השובבים הללו.

שורפים את המסך – FPSFREEK Inferno ל-PS4

04

זוג התוספים הללו המגיעים בצבע אדום עז ובמבט ראשון נראים שהם יותר ל-SHOW מאשר לביצוע. אם אתם חושבים ככה כמו שאני חשבתי בהתחלה אז טעות ענקית בידיכם! גם התוספים הללו מיועדים בגדול למשחקי FPS אבל דווקא במשחקים ממבט שלישי הם עובדים נפלא. התוספים מגיעים בגובה זהה לתחושה מאוזנת כשהם עשויים מאותו הגומי האיכותי שמונע החלקה כמו בשאר סוגי התוספים. העיצוב העליון שלהם נראה כמו מערבולת שקועה שנעשה במטרה שהאצבע תשאר במרכז – מה שנכון ברוב המקרים, מדי פעם היא מחליקה אבל ממש בקטנה. קשת התנועה שנוצרת וגם המבט באה לידי ביטוי  יותר במשחק FPS אבל גם בשאר. הייחוד של התוספים זה לדעתי הצבע האדום החזק שלהם שהופך את השלט להרבה יותר "מגניב" ומושך את העין. כרגע אלו התוספים ששולטים לי בשלט ועוזרים לי במשחקים.

שורה תחתונה – עיצוב מטורף, נוחים מאוד למגוון גדול של משחקים, האצבעות קצת מחליקות אבל ממש מעט.

הגלקסיה מגיעה ל-XBOX – FPS Galaxy ל-Xbox One

07

בסיבוב הקודם סיקרתי את התוספים GALAXY ל-PS והם בהחלט התוספים הטובים ביותר, החיספוס בקצה שמונע החלקה, הבדלי הגובה שאמורים להעמיק תחושה שונה בכל אצבע ובעצם – לתת חוויית משחק מטורפת ומהירה. אחרי הכל – הם מיועדים יותר למשחקי סימולטורים ששם התנועה והכיוון חייבים להיות מהירים יותר וחדים יותר.

אז התוספים הללו הגיעו עכשיו לשלטים של Xbox כדי שהשחקנים שם יוכלו ליהנות מאותה החוויה. לי אישית אין את הקונסולה הזאת לכן לקחתי אותם ונתתי לחבר טוב שינסה אותם. התגובה הראשונה שלו הייתה "וואו, זה נוח". אחרי כמה סיבובי משחק ניהלתי איתו דיון על מה שהיה ושנינו הגענו לאותה המסקנה, התוספים סופר נוחים ולא משנה באיזו קונסולה משחקים, האצבעות בקושי זזות והרצף לא נשבר.

שורה תחתונה – התוספים הללו מושלמים לעל מי שנוהג לשבת שעות ארוכות על משחקים ולהיבלע בעולם הוירטואלי.

קוראים לכם, לא תענו? תוספים חדשים בשיתוף פעולה עם Call of Duty

גזרת משחקי הלוחמה מתחממת בטירוף עם יציאת שני המשחקים החדשים והמובילים וכל מי שיכול להצטרף לטירוף – מצטרף. גם החברים ב-KontrolFreek שכבר מוכרים בשיתופי הפעולה עם Call of Duty (שוב, דיברתי על זה בסיקור הקודם), משיקים לקראת המשחק החדש את התוספים  FPS Freek® Call of Duty S.C.A.R..

זה הזמן להכיר את KontrolFreek FPS Freek Call of Duty S.C.A.R התוספים שתוכננו ועוצבו בשיתוף עם Call of Duty ו-Infinity Ward במטרה לעמוד בדרישות שהשחקן נוהג להציב לעצמו במשחקים שכאלה. העיצוב המיוחד שלהם כולל את הלוגו של המשחק החדש ובו גולגולת מפורטת עם האותיות S.C.A.R, משטח אגודל אפור קעורה בגוון פלדה, תחריטי לייזר עמוק לאחיזה משופרת וגובה מוגבר שלדבריהם אמור לשפר את הדייקנות ברמה מטורפת – כל מה שצריך בשביל להיות מוכן לקרב  באוויר, בים, ביבשה ואפילו בחלל!

אז מה מבטיחים לנו שהתוספים עושים?

  • הגברת טווח התנועה של עד 136%
  • שיפור נוחות אחיזה
  • הפחתת עייפות יד ואגודל
  • איתור מטרה מהר יותר
  • קנאה מצד החברים

נשמע מבטיח.

התוספים זמינים בחנות של KontrolFreek גם לפלייסטיישן וגם ל-Xbox והעלות – 17.99$, בשנייה שהם יגיעו אלינו – אתם תהיו הראשונים לדעת אם הם עומדים בציפיות או לא, בינתיים – קבלו את הטריילר המגניב שעשו לכבוד ההשקה.

רוצים תוספים מגניבים כאלה לשלטים שלכם? הם זמינים לרכישה במגוון סוגים, צבעים ועם עוד המון תוספים מגניבים באתר של KontrolFreek, גשו לרכוש לעצמכם וספרו לנו בתגובות מה דעתכם על התוספים החדשים של Call of Duty?

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה