הדלפה חדשה חושפת את העיצוב האפשרי של ה-S21 FE

הדלפה חדשה חושפת את העיצוב האפשרי והמינימליסטי של מכשיר המעריצים הבא של Samsung, ה-S21 FE

בסוף השנה שעברה השיקה Samsung את ה-S20 FE 5G, שהיה למעשה "גרסת מעריצים" זולה ונגישה יותר לסדרת מכשירי ה-S20. ה-S20 FE הציג מפרט דגל במחיר מאוד משתלם, מסך מהיר ויכולות צילום גבוהות מה שהפך אותו בעיניי רבים לאחד ממכשירי האנדרואיד היותר מוצלחים של השנה האחרונה (וגם אני באופן אישי מחזיק בו מראשית הגעתו לשוק בישראל). נראה שסמסונג הבינה שטרנד גרסאות המעריצים למכשירי הדגל שלהם מניב רק פירות עסיסיים, היות והדלפה חדשה מסמלת על כך שהחברה מתכננת להשיק מכשיר FE לסדרת S21 בהמשך השנה.

ההדלפה שנדבר עליה היום פורסמה באתר OnLeaks על ידי מדליף, בה פורסמו מספר תמונות רנדר של מה שעשוי להיות העיצוב האפשרי של ה-S21 FE.

על פי ההדלפה, ה-S21 FE יציע פעם נוספת עיצוב אחורי בשימוש עם חומר ה-"Glastic", שהוא חיפוי פלסטיק בגימור מט שבאופן אישי התחבב עליי מאוד. מעבר לכך נראה שהמכשיר החדש יציע מסגרת ברזל נוצצת ועיצוב כללי שמאוד מזכיר את העיצוב של מכשירי ה-S21, הכוללים מסגרת מצלמה שהיא למעשה חלק ממסגרת המכשיר. באשר למימדי המכשיר, נראה שהשנה נקבל מכשיר מעט קטן יותר בהשוואה ל-S20 FE, כאשר על פי הדיווחים גודל המסך של ה-S21 FE יהיה כ-6.4 אינץ' בהשוואה ל-6.5 אינץ' של ה-S20 FE.

מעבר לכך לא נמסרו יותר מידי פרטים אודות המכשיר בתחום המפרט, המחיר והזמינות שלו, אך בהתחשב ב"מפת הדרכים" של החברה שהודלפה בחודש שעבר, סביר להניח שאם השמועות נכונות, המכשיר ככל הנראה יושק רשמית במהלך אירוע חשיפה שיתקיים בחודש אוגוסט.

כמובן שאין לדעת מה יקרה בפועל עם השקת המכשיר וכן עם השקתם של מכשירים אחרים של החברה בעיקר הודות ובעיית המחסור הגדולה בשבבים טרם נפתרה באופן סופי מה שעשוי לגרור איחור באופן משמעותי של ההשקות העתידיות של החברה בהמשך השנה.

מה דעתכם על ה-S21 FE? במידה ויושק רשמית, האם תרכשו אותו? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה