התסריט של סרט ההמשך של “המבוך” גמור

סרט ההמשך של “המבוך” יוצא לדרך עם תסריט גמור.

עבור “המבוך”, בכיכובו של דיוויד בואי, מתוכנן המשך כבר שנים רבות ורק עכשיו ככל הנראה, ייצא לפועל, לאחר שמחשבה על חידוש נגנזה. הסרט בוים ע”י יוצר החבובות, ג’ים הנסון, שנפטר בשנת 1990. בתו של ג’ים, ניקול הנסון, ממשיכה את דרכו בתור מנכ”לית The Jim Henson Complany, ומנסה להחיות את מורשת אביה.

כעת, ניסיון זה יוצא לדרך- תסריט סרט ההמשך לקלאסיקת הפנטזיה משנות השמונים “המבוך” כבר מוכן ויוצא לדרך, כך אומר במאי הסרט פדה אלברז (“מוות אכזרי, “לא לנשום”).

בעלילת הסרט המקורי, דיוויד בואי מגלם את מלך הגובלינים, שחוטף את טובי, אחיה של שרה, לאחר שזו מביעה משאלה שגובלינים ייקחו את אחיה. הוא אכן לוקח את טובי למקום שנקרא המבוך, בו שרה נאלצת להתמודד עם שלל חידות, אשליות אופטיות ויצורים מוזרים במטרה למצוא את אחיה הקטן. הסרט כולל הרבה שירים של בואי, ואף חלקם שוחררו כסינגלים. התפאורות הושפעו בעיקר מעליסה בארץ הפלאות והקוסם מארץ עוץ.

בנוסף לסרט המשך לקלאסיקה, בו עדיין לא ברור מי ייקח את מקומו של דיוויד בואי שנפטר ואת מקומה של ג’ניפר קונלי בתור שרה המבוגרת יותר, מתוכננת גם סדרת פריקוול שתצא במהלך שנת 2019 ב-Netflix.

אין כרגע פירוט על העלילה המתוכננת לסרט ההמשך אבל נמשיך לעדכן אתכם עם פרטים נוספים על הסרט.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה