The Legend Of Zelda לWii u נדחה

s89effaocdbfluqexxbd

מעריצי סדרת The Legend Of Zelda  לwii u התאכזבו לגלות שהמשחק נדחה הרחק לשנת 2016 הרחוקה; המפתח הראשי: “אנו עובדים בשביל להפוך אותו למשחק הזלדה האולטימטיבי” 

מעריצי סדרת The Legend Of Zelda? יש לנו חדשות רעות בשבילכם. בהודעה ששוחררה לפני יומיים ממטה נינטנדו, אומר המפתח הראשי אייג’י אונומה כי המשחק המצופה לא יצא השנה, וסביר להניח כי יצא בשנת 2016.

אונומה, לפי הסרטון, מספר כי לאור העובדה שהם נחשפו לרעיונות ולאפשרויות חדשות עבור המשחק שלהם, הם החליטו לא לשים את הוצאת המשחק כדבר החשוב להם ביותר, אלא לנסות ולפתח את המשחק הטוב ביותר שהם יכולים ליצור. אונומה טען כי

"אנו מצטערים בפני כל מי שציפה למשחק של זלדה ב2015, אך הוצאת המשחק השנה כבר לא עומדת בראש מעייננו."

eiji-aonuma-zelda-u

אייג’יי אונומה, בטריילר ששוחרר לציבור ב2014 E3. “ניצור חוויה חדשה לחלוטין”

בנוסף להכרזה הזו, הכריזה נינטנדו כי השנה לא תוציא טריילרים או קטעים מן המשחק בכנס הגיימינג E3.במהלך השנה, למעשה, אנחנו לא צפויים לשמוע יותר מדי מן המשחק.

נינטנדו, כזכור, הכריזה לפני מספר שבועות על קונסולת המשחקים החדשה שלה,ועל שיתוף הפעולה שלה עם חברת משחקי המובייל DeNA, שלה מוניטין ביפן. נינטנדו, לפי ההכרזה, אמרה כי היא מתכוננת להתחלת תהליכים של הוצאת משחקים לשוק המובייל, ובקביל לעבוד על הקונסולה החדשה לחלוטין שלה שתשלב בין כל העולמות שנוצרו ע”י חומרת נינטנדו בשנים האחרונות. הקונסולה זכתה לשם NINTENDO NX.

אודות Monocube

השאר\י תגובה