טריילר חדש עבור LEGO Star Wars: The Force Awakens

היום, ב-23 למרץ 2016, Warner Bros. Interactive Entertainment שחררה את הטריילר הראשון והרשמי שלה ל-LEGO Star Wars: The Force Awakens, שמציג תוכן שיבוא לגלקסיה לא כל כך רחוקה מאיתנו.

ולמי שלא יודע על מה מדובר, LEGO Star Wars: The Force Awakens הוא משחק בסדרת משחקי LEGO המפותח על ידי TT Games ומופץ על ידי Warner Bros. Interactive Entertainment, והוא יצא למחשב האישי, ולקונסולות ה-PlayStation 3, 4, ו-Vita, ל-Xbox 360 ו-One, ל-Wii U ול-3DS. בנוסף לכך, תצא גרסת דלוקס ל-PS4 ול-Xbox One, שתכלול MiniFig של Finn וגישה ל-Season Pass. בנוסף לכך, משתמשי קונסולות ה-PS3 וה-PS4 יהנו מגישה בלעדית לתוכן הזמין להורדה, חבילת הדרואידים, וחבילת המפות "Phantom Limb". המשחק יצא ב-28 ליוני.

הטריילר החדש מציג את חלק מהמשחקיות של המשחק החדש מבית LEGO, המציג את הסיפור של הסרט החדש בסדרת סרטי מלחמת הכוכבים, יחד עם הסגנון הקומי והייחודי של משחקי המחשב המבוססים על לגו.
הטריילר הציג שלוש תכונות חדשות שחדשות לגמרי למשחקי מלחמת הכוכבים של LEGO, והם:

  1. קרבות עם רובי בלאסטר – שחקנים יכולים עכשיו להילחם בקרבות יחד עם רובי ה-Blaster, כאשר הם יכולים לתפוס מחסה מאחורי מבנים וחפצים, ולאחר מכן לצוץ מהמחסה הבטוח ולתקוף את האויבים שלהם עם הרובים הללו.
  2. מגוון מבנים ממקום אחד – מערכת הבנייה המרובה המשופרת עכשיו נותנת לשחקנים לבחור מתוך כמה אפשרויות בנייה כדי לפתור חידות, ולהתקדם במשחק דרך אפשרויות רבות. בפעם הראשונה מאז משחק ה-LEGO הראשון, השחקנים יכולים להשתמש באותה הערימה של לבנים בגיוון, כאשר הם יכולים לבנות ואז לבנות מחדש עצמים שונים עבור מטרות שונות.
  3. משחקיות באוויר – מעכשיו, שחקנים יכולים לחוות את הריגוש של קרבות אוויריים המלאים באקשן ומהירות רבה, כאשר הם מטיסים חלליות מוכרות (כמו ה-Milennium Falcon המוכרת והאהובה) דרך קרבות בחלל ובזירות קרב.

ללא ספק הטריילר הציג חידושים רבים למשחקי LEGO, ואם אתם רוצים להתעדכן על המשחק, הישארו מחוברים אלינו!

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה