lenovo-colorful-logo-4

Lenovo מכריזה על מכשירים והתקנים חדשים בכנס ברצלונה (MWC)

חברת Lenovo משיקה ליין מוצרים והתקנים חדשים שעומדים לשנות את התפיסה שלנו בנוגע למכשירים ניידים בכנס ברצלונה העולמי (MWC)

במהלך כנס ברצלונה לטכנולוגיה עולמית (MWC) חברת Lenovo הציגה לקהל האורחים את הליין הבא של המוצרים וההתקנים של החברה. במהלך הכנס נחשפו טבלטים חדשים, התקני Sim זעירים, טלפונים עוצמתיים ולפטופים דקים באופן לא ייאמן. למען נוחות הקוראים החלטנו לאגד לכם את כל הידיעות לכתבה אחת ונוחה, תהנו.

סדרת הטאבלטים Lenovo Tab 4 – לכל המשפחה
משפחת הטאבלטים Lenovo Tab 4 עוצבה על בסיס הטאבלטים הקודמים של החברה וכל אחד מהם יציג חומרה ועיצוב שונים ומתקדמים מהשני. Lenovo Tab 4 8 ו-Lenovo Tab 4 10 הם דגמים אשר תוכננו כדי לספק חוויית מולטימדיה מתקדמת והם כוללים רמקולים כפולים ותמיכה ב-Dolby Atmos. בנוסף, משפחת Lenovo Tab 4 מציגה גם קו מכשירי פרימיום חדש עבור חובבי מדיה: Lenovo Tab 4 8 Plus ו-Lenovo Tab 4 10 Plus עם עיצוב זכוכית כפולה ותצוגת FHD, בתוך הטאבלט תוכלו למצוא מעבדים רבי עוצמה מסוג Snapdragon 820 וקיבולת סוללה של ועד לכ-12 שעות סוללה. בנוסף לכך, ה- Lenovo Tab 4 מגיע מאובזר עם "חבילת ילדים" שמגיעה עם רפידה מונעת זעזועים, סנן אור כחול ומחשבון Lenovo Kid. בתוך הדפדן בטאבלט תוכלו למצוא סנן שיחשוף רק אתרים בטוחים לשימוש הילדים ואיתו כלי לניטור שעומדים לרשות ההורים. בונוס נוסף, שהחביאה חברת LEnovo בתוך סדרת הטאבלטים הינה יכולת הטאבלטים להפוך לתחנות היבריודיות מסוג 2 ב-1 עם תוספת "חבילת הפרודוקטיביות" שתכלול מקלדת Bluetooth שתשלים את הממשק.

Miix 320- השילוב המושלם לעבודה ופנאי
במהלך כנס ברצלונה (MWC) נחשף ה-Miix 320 משלב את הפרודוקטיביות של Windows 10 עם מקלדת מלאה במחשב ניתק, קל משקל ונגיש מבחינת מחיר. תוכלו להשתמש בו כמחשב נייד עם תצוגת ה-10.1 אינץ' ברזולוציה מסוג FHD לצורכי עבודה, או לנתק את המסך ולהשתמש בו בתנועה כטאבלט במשקל של 550 גרם בלבד. עם עד 10 שעות סוללה תוכלו לצפות בסדרות טלוויזיה שלמות ללא צורך בטעינה, ועם אפשרות לחיבור LTE, תוכלו להתחבר לרשת כמעט מכל מקום. דור ריבוי המשימות (איזה זקן אני)  ימצא את האיזון בין גודל ומשקל שימושי במיוחד עם מסך ניתק לצורך צפייה בוידאו, ומצד שני יעריך את עמדת העגינה עם המקלדת היציבה ועם הביצועים ברמת PC לצורך יצירת תוכן.

MWC

הניידים ההפיכים מדגמי Yoga מאזנים בין עיצוב, ביצועים וניידות
משתמשים שמרבים לעבור בין יישומים שונים ובין עבודה ומשחק יישמחו לגלות שאם הם בשוק מחפשים אחר ניידים רבי עוצמה אשר מספקים פרודוקטיביות מלאה של PC במכונה קלה ודקה חברת Lenovo כאן בשבילכם.במהלך כנס ברצלונה (MWC) נחשפו ה-Yoga 720 ו-Yoga 520 הזמינים עם מסכים בגדלי 13, 14 ו-15 אינץ'. ה-Yoga 720 עם מסך ה-15 אינץ' הוא ההפיך החזק ביותר מסוגו והוא מגיע עם מעבד ברמה של עד Intel Core I7 מחופה בכרטיס גרפי מסוג GeForce GTX 1050 של NVIDIA, חיבור USB Type C מהיר במיוחד בדמות Thunderbolt 3 ועד תשע שעות עבודה. עבור אלו אשר מחפשים מכשיר דקיק במיוחד, תשמחו לדעת שה-Yoga 720 כאן בשבילכם. ה- 720 הינו מכשיר דק מקודמו ב-17% ובעובי של 14.3 מ"מ בלבד. שני הניידים החדשים מעניקים למשתמשים את החופש, הגמישות ומגוון מצבי העבודה שמציעים דגמי ה-Yoga בדרך שמאפיינת בצורה הטובה ביותר את סגנון החיים שלהם.

להישאר מחוברים מכל מקום עם Lenovo Connect e-SIM
Lenovo Connect הוא שירות אשר מעניק למשתמשים התחברות רציפה וחלקה ומחירי התחברות אלחוטיים מקומיים אפילו כשהם נמצאים בחוץ לארץ, וזאת תוך ניצול חוזה הטלקום המקומי לצורך העברת נתונים. המשתמשים יוכלו גם לשתף את אותה התוכנית בין מכשירים המחוברים ל-Lenovo Connect. ,שירות ה-e-SIM הינו שירות שיעזור לאלפי אנשים ברחבי העולם להישאר בקשר עם המשפחה שלהם.

Moto G5 ו-Moto G5 Plus: עיצוב חדש, עוצמה לא מוכרת
הדגמים החדשים במשפחת הטלפונים הניידים של Lenovo הינם ה-Moto G מציגים שילוב של עוצמה ועיצוב. שני המכשירים מציעים עיצוב מתכתי מדויק לצד מעבדי שמונה ליבות רבי עוצמה אשר מאפשרים ביצועים יוצאי דופן. סוללות עוצמתיות יאפשרו שימוש על פני יום שלם ללא צורך בטעינה, וקוראי טביעת אצבע יעזרו לאבטח את נתוני המשתמש בנוסף לכך, יכולות צילום מתקדמות יאפשרו לצלם תמונות עם מיקוד מהיר יותר.

מחירים וזמינות
Tab 4 8 ו-Tab 4 10 ימכר במחיר התחלתי של 169 אירו (658 ש"ח) ו-179(697 ש"ח) אירו בהתאמה. Tab 4 8 Plus ימכר ב- 259 אירו (1,009 ש"ח) וה-Tab 4 10 Plus ב-299 אירו (1,165 ש"ח). הם יהיו זמינים לקראת סוף מאי.

ה-Miix 320 עם מקלדת וחיבור WiFi (ללא LTE) ימכר במחיר התחלתי של  269 אירו (1,048 ש"ח). הדגם הכולל LTE ימכר במחיר התחלתי של 399 אירו (1,544 ש"ח). הם יהיו זמינים במהלך אפריל.

Yoga 720 עם מסך 13 אינץ' ימכר במחיר התחלתי של 999 אירו (3,893 ש"ח). Yoga 720 עם מסך 15 אינץ' ימכר  במחיר התחלתי של 1,099 אירו (4,282 ש"ח). הם יהיו זמינים במהלך אפריל.

Yoga 520 עם מסך 14 אינץ' ימכר במחיר התחלתי של 599 אירו (2,333 ש"ח). יהיה זמין במהלך יולי.

Moto G5 ו-Moto G5 Plus לא ימכרו בישראל בשלב זה

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה