לוגו חברת לנובו

Lenovo משיקה שלל מוצרים חדשים במסגרת כנס CES 2021

מסכים חדשים ומסתובבים ומחשבים ניידים הם רק ההתחלה של פורטפוליו המוצרים החדש של Lenovo שמושק במסגרת CES 2021

Lenovo משיקה ומציגה במהלך כנס CES שלל פיתוחים חדשים ומרשימים!

נתחיל עם מחשב ה-AiO החדש של החברה, ה-Lenovo Yoga AIO 7:
מחשב ה"הכל באחד" החדש של לנובו תחת סדרת יוגה יגיע עם Windows 10 לצד מפרט מתקדם ועיצוב מרשים. מסך המחשב הינו מסך בעל ציר מסתובב המאפשר לכם להתאים את סביבת העבודה שלכם בצורה הנכונה ביותר לסוג עבודתכם. ניתן לסובב את המסך ממצב אופקי לכדי מצב אנכי מלא על ידי כפתור ייעודי. כמו כן ניתן יהיה להפעיל את המחשב מרחוק באופן מלא באמצעות טאבלט או טלפון חכם ובהמשך הדרך ישוחרר עדכון תוכנה שיאפשר הזרמה קלה ונוחה של תכני טלוויזיה באיכות 4K היישר אל המסך. כמו כן התוכן עצמו יסתובב בצורה אוטומטית עם המסך.

מסך המחשב עצמו הינו מסך 27 אינץ' בעל פאנל IPS המגיע ברזולוציית 4K ותומך בכ-99% מתקן DCI-P3 לצד תמיכה בכ-99% מתקן Adobe RGB, כך שהצבעים והחדות של המסך הינם ברמה הגבוהה ביותר. מעבר לכך המחשב כולל מערך רמקולי סטריאו איכותי ומאושר מבית JBL Harman. הרמקולים מופנים אל המשתמש באופן ישיר וממוקמים בצורה חכמה מתחת למסך המסתובב על מנת לספק סאונד איכותי ומלא בכל צורות השימוש השונות של המחשב. מלבד לכך המחשב מגיע עם סט אביזרים איכותי בתוך הקופסא הכולל מקלדת ועכבר אלחוטיים וכן מצלמת רשת בעלת חיישן 5MP.

באשר למפרט עצמו, ה-AIO 7 יגיע עם מעבדי Ryzen בשילוב עם כרטיס המסך RTX 2060 שיציעו יחדיו שלל אפשרויות עבודה ברמה גבוהה ואיכותית.

כמה זה יעלה לי..! – ה-Lenovo Yoga AIO 7 יעלה החל מכ-1600 דולר. תאריך הגעתו של המחשב לשוק יפורסם בהמשך.

מחשב Yoga 7 AIO

לצד המחשב החדש הציגה לנובו שני מסכים חדשים והם ה-L24i-30 וה-L27e-30:
מדובר בשני מסכי מחשב המגיעים עם פאנל IPS איכותי שיאפשר למסכים להציע תמונות חדות ונקיות בעלות זווית צפייה רחבות שיאפשרו שימוש נוח ומקצועי בשלל תחומים, החל משימוש בסיסי, צריכת תוכן, משחק או עבודה מקצועית.

שני המסכים יגיעו עם אפשרות הסתרת כבלים אלגנטית ומתקדמת לצד מעמד מובנה לסמארטפון שלכם כך שסביבת העבודה שלכם תמיד תהיה מסודרת. מעבר לכך המסכים יציעו שלל אפשרויות הצבה הכוללות בין היתר אפשרויות הטייה ועוד. ניתן לרכוש את המסכים עם אחד משני מעמדים, הראשון הינו מעמד מתכת אופנתי והשני הינו מעמד פשוט יותר בעל גימור אפור גרפיט. מעבר לכך כל שני המסכים מגיעים עם מסגרת מינימלית ודקה במיוחד בעובי של כ-7.1 מ"מ.

מלבד פאנל ה-IPS שני המסכים מגיעים עם ציפוי מתקדם נגד השתקפויות וכן עם טכנולוגיית Eye Comfort המאושר תחת מעבדות TUV Rheinland המסייע בהפחתת האור הכחול והבהובי המסך. שני המסכים מגיעים עם תמיכה ב-AMD FreeSync ומציעים קצב רענון של עד כ-75 הרץ.

מלבד המפרט הטכני, שני המסכים יגיעו עם שלל אפשרויות תוכנתיות הכוללות בין היתר תפריט OSD מלא השולט על מגוון תכונות המסכים כך שניתן להתאימם בהתאם לצורך השימוש שלכם במסכים.

כמה זה יעלה לי..! – ה-L24i-30 יהיה זמין החל ממרץ 2021 במחיר התחלתי של כ-160 דולר וה-L27e-30 יהיה זמין החל ממרץ 2021 במחיר התחלתי של כ-190 דולר.

מסך מחשב לנובו חדש CES 2021

כעת נעבור לדגמים חדשים בסדרת המחשבים הניידים IdeaPad.

שני המחשבים החדשים בסדרה יגיעו בפעם הראשונה בתולדותיה עם תצוגה בעלת יחס צפייה רחב יותר של 16:10 ומסגרת מינימלית המספקת יחס מסך לגוף של כ-90%. מעבר לכך נקבל תמיכה בכ-100% מסולם sRGB, תמיכה ב-WiFi 6, טכנולוגיות הגנה על העיניים ועוד. שני הדגמים של המחשבים החדשים יגיעו בגדלים של כ-14 ו-16 אינץ'. מעבר לכך המחשבים יגיעו עם מצלמת IR מובנית התומכת ב-Windows Hello המאפשרת כניסה מאובטחת יותר, מעבדים מתקדמים מבית Intel או Ryzen בדגמים נבחרים ועוד.

הדגם הראשון הינו ה-IdeaPad 5i Pro. המחשב יגיע עם מעבד דור 11 מבית אינטל עד רמת i7, שבב תצוגה עד רמת MX450 מבית Nvidia, מסך IPS בגודל 14 אינץ', רזולוציית 2K ותמיכה בקצב רענון של כ-90 הרץ או מסך IPS בגודל 16 אינץ' ברזולוציית 2K ותמיכה בקצב רענון של עד כ-120 הרץ. מעבר לכך נקבל אפשרויות רכישה של עד כ-16GB RAM ועד כ-1TB זיכרון אחסון SSD מסוג M.2. דגם ה-14 אינץ' יגיע עם סוללה בנפח של כ-56.5WHr ודגם ה-16 אינץ' יגיע עם סוללה בנפח של כ-75WHr כאשר שני הדגמים תומכים בתקני טעינה מהירה Rapid Charge Boost. כמו כן שני המחשבים תומכים בתקן Thunderbolt 4 החדש והמהיר ביותר.

דגם נוסף הינו ה-IdeaPad 5 Pro שיגיע עם מפרט זהה עם שינוי קל הכולל בחירה משלל מעבדי AMD Ryzen Mobile מהדור המתקדם ביותר. גם כאן תינתן אפשרויות רכישה מותאמות ושני גדלי מחשב לבחירה.

שני הדגמים יגיעו עם תוכנת הבקרה Lenovo Vantage. התוכנה תזכה לעדכון ולרענון ותציע הודות לעדכון חדש תצוגה משופרת ומפורטת יותר של ביצועי הסוללה כולל אורך חיים וטמפרטורה. מעבר לכך התוכנה כוללת את פיצ'ר ה-Lenovo Smart Assist המציע שיפור נוסף בחווית המשתמש הכולל שיפור בכניסה באמצעות Windows Hello, שיפור ביכולות המחשב תחת ריבוי משימות ועוד. כמו כן התוכנה תציע אבטחה משופרת ותחזוקה של המחשב בלחיצת כפתור פשוטה באמצעות ה-Vantage Smart Performance Services.

כמה זה יעלה לי..! – ה-IdeaPad 5i Pro יהיה זמין החל ממרץ 2021 וה-IdeaPad 5 Pro יהיה זמין החל ממאי 2021. שני הדגמים יתחילו במחיר של כ-800 אירו.

מחשב נייד IdeaPad 5i Pro

מלבד המחשב החדשים הציגה לנובו טאבלט חכם חדש והוא ה-Tab P11:

הטאבלט החדש יגיע עם תכונות חכמות לצד תמיכה בעט אלקטרוני. מסך הטאבלט הינו מסך IPS בגודל 11 אינץ' ברזולוציית 2K. המסך כולל יכולות בהירות של עד 400 ניט, תמיכה בטכנולוגיית Eye Care להפחתת אור כחול ועוד. הטאבלט מסוגל לספק כ-15 שעות שימוש מלאות ויאפשר עבודה נוחה וקלה עם הממשקים המוכרים של אפליקציית Office לצד שלל יישומים נוספים הזמינים להורדה באמצעות חנות Google Play. מעבר לכך הטאבלט כולל מצב ילדים מובנה המאפשר תעסוקה חינוכית בזמנים בהם הדור הצעיר זקוק לתעסוקה.

מעבר לכך הטאבלט כולל מצלמה מובנית בעלת חיישן 8MP כך שניתן לבצע עם הטאבלט שיחות וידאו בקלות ובאיכות גבוהה. מעבר לכך הטאבלט מגיע עם תמיכה בתכונת הפרטיות החכמה המסגולת לטשטש את הרקע שלכם בעת ביצוע שיחות וידאו ובכך לספק פרטיות מלאה למשתמש. הטאבלט מגיע עם מערך של כ-4 רמקולים התומכים ב-Dolby Atmos.

בנוסף הטאבלט תומך במקלדת המתחברת אליו בקלות הודות לכיסוי מגנטי המספקת עבודה המדמה שימוש במחשב נייד רגיל. העט האלקטרונית של הינה מדגם Precision 2 מבית לנובו וכוללת תמיכה בזיהוי שינויי הלחץ הזעירים ביותר על מנת לספק חווית כתיבה ורישום דיגיטלי חלקה ומציאותית ככל שניתן. העט מסוגלת לספק עד כ-200 שעות שימוש ונטענת באמצעות כבל USB-C.

כמה זה יעלה לי..! – ה-Tab P11 יהיה זמין לרכישה במחיר של החל מ-300 דולר.

טאבלט לנובו Tab P11

*מחירים בארץ יפורסמו בהמשך!

מה אתם חושבים על המוצרים החדשים של לנובו? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה