לוגו חברת לנובו

Lenovo משיקה דגמי ThinkCentre בעלי מעבדי Intel חדשים

חברת Lenovo משיקה מספר דגמי מחשב חדשים במגוון תצורות המשלבים בתוכם את מעבדי Core vPro דור עשירי של Intel, פתרונות אבטחה מתקדמים, עיצוב עמיד ואיכותי ואיכות מוצר גבוהה

הדגמים החדשים של מחשבי ה-ThinkCentre מבית Lenovo יציעו מספר דגמים ותצורות, החל ממחשבים שולחניים רגילים, מחשבים שולחניים בגודל קטן במיוחד וכן מחשבי All In One. כלל המחשבים החדשים יגיעו עם מעבדי Intel דור עשירי וכן תינתן אפשרויות רכישה בשילוב עם מעבדי דור עשירי בסדרת vPro בדגמים נבחרים של המחשבים החדשים.

הדגמים החדשים של מחשבי ה-ThinkCentre הם ה-M80, M70 ו-M90, כאשר ה-M70 הינו מחשב הבסיס של הסדרה המגיע במספר תצורות כולל תצורת All in One המשלבת מסך 21.5 אינץ' יחד עם המחשב.
ה-M80 יאפשר ביצועים גבוהים הודות לשילובם של מעבדי Core vPro של חברת אינטל. לצד המעבד נקבל גוף מחשב חזק ועמיד ומספר פתרונות אבטחה כגון יכולות נעילה פיזיות של המחשב על מנת שיוכל להישאר מוגן מפני איומים חיצוניים.
ה-M90 יציע יכולות פרימיום הודות למספר אפשרויות רכישה של המעבד עד לרמת i9 vPro דור עשירי. כמו כן המחשב יציע מספר אפשרויות הרחבת אחסון SSD ועוד.

לצד מחשבי ThinkCentre החדשים הכריזה Lenovo על שתי תחנות עבודה ניידות חדשות בסדרת ThinkPad. תחנות העבודה החדשות של לנובו יציעו ניידות ונוחות נשיאה לצד יכולות, ביצועים ועוצמה גבוהה, המסוגלת להריץ תוכנות עבודה כבדות כגון AutoCAD, Solidworks ועוד. המחשבים יציעו עד לכ-14 שעות סוללה שלמות מה שהופך אותן לידידותיות לשימוש לאלה שזקוקים לעבודה עם מחשב לאורך זמן.

כלל המחשבים החדשים של חברת Lenovo עוברים מספר לא קטן של מבחני קשיחות ועמידות בתקן MIL-Spec. מבחני העמידות מבטיחים שכלל המחשבים של Lenovo יעמדו במספר לא קטן של תנאים קיצוניים, החל מטמפרטורות גבוהות או לחות גבוהה, עמידות בפני רעידות, מכות ועוד. לצד תקן הקשיחות נקבל את תקן ה-EPEAT המתייחס לכך שהמחשבים של Lenovo ניתנים למחזור לאחר שזמנם יחלוף.

כמה זה יעלה לי..! – מידע אודות הזמינות והמחירים של מחשבי ThinkCentre ו-ThinkPad החדשים של חברת Lenovo טרם פורסם.

 

 

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה