לוגו חברת לנובו

האם Lenovo משיקה סמארטפון חדש?

דיווחים ברחבי הרשת טוענים כי חברת Lenovo הולכת להשיק בקרוב סמארטפון חדש בעל יכולות טעינה מהירה

אחת הטכנולוגיות המוכרות ביותר שניתן למצוא היום בסמארטפונים היא התמיכה בטעינה מהירה, המאפשרת למשתמשים להטעין את הטלפון שלהם בקלות ובמהירות כך שחווית הטעינה לא תשפיע לרעה על חווית השימוש הכוללת של המכשיר. דיווח חדש מתריע על כך שחברת Lenovo הולכת להשיק סמארטפון חדש לשוק שיתמוך בתקן טעינה מהירה 90W.

הדיווח הגיח אל רחבי האינטרנט דרך האתר news.mydrives.com, והוא כלל מלבד למידע יבש אודות המכשיר תמונת 'טיזר' שכללה מספר פרטים נוספים על המכשיר. בין הפרטים השונים שנראו בתמונה ניתן לראות כי המכשיר צפוי להגיע עם סוללה גדולה למדי בנפח של כ-5000mAh, שתהיה מסוגלת להיטען בצורה מהירה באמצעות טעינה מהירה חכמה בהספק של 90W. כמו כן ניתן לראות בתמונה שהמכשיר יגיע עם היכולת להיטען מ-0% ל-100% בתוך חצי שעה בלבד. כמו כן צוין שלנובו הטמיעה במכשיר כ-16 מנגנוני אבטחה שונים שימנעו את חימום היתר של המכשיר בזמן הטעינה.

נתון מעניין נוסף שיש לסמארטפון החדש של לנובו להציע הוא התמיכה במעבד ה-Snapdragon 865+, מה שהופך אותו לאחד המכשירים הראשונים שיגיעו עם המעבד החדש. בנוסף לכך דובר על העובדה שמסך המכשיר צפוי להגיע עם תמיכה בקצב רענון מהיר של כ-144 הרץ, מערך רמקולים חזק ומרשים ומצלמת סלפי ממונעת הקופצת מצידו העליון של המכשיר.

המירוץ לטעינה המהירה ביותר רחוק מלהסתיים, וחברות רבות מתחרות יום יום על התואר מי תהיה המהירה ביותר בכל הקשור לזמני טעינה. ניתן לראות זאת בבירור עם חברת Realme שזה עתה הגיעה לארץ שהודיעה לא מזמן כי היא תתחיל לתמוך בטעינה מהירה בהספק חסר תקדים של 125W. כמו Realme חברות רבות נוספות כגון Oppo הודיעו על תמיכה בטכנולוגיות טעינה מהירות חדשות וחכמות יותר, אך עדיין לא ראינו אף אחת מהחברות האלה מציאות את הטכנולוגיות המדוברות לרכישה פיזית במכשירים שלהם.

מה אתם חושבים על ההתקדמות הטכנולוגית של הטעינה המהירה? שתפו את דעתכם בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה