ג'ורג' לוקאס, הריסון פורד ומארק המיל מתאחדים בחגיגות מלחמת הכוכבים

לרגל חגיגות 40 שנים לכותר מלחמת הכוכבים, אנחנו זוכים לאיחוד בין ג'ורג' לוקאס, הריסון פורד ומארק המיל על הבמה.

השבוע באורלנדו במדינת פלורידה נחגגו 40 שנה לכותר המדע בדיוני הכי גדול בכל הזמנים, מלחמת הכוכבים. הסרט משנת 1977, יצירתו האגדית של ג'ורג' לוקאס, היה הצלחה שקטה שרק לאחר מספר שנים התפוצץ לתופעה שאנחנו מכירים היום,

בעת יציאתו, הסרט אפילו לא נקרא "מלחמת הכוכבים – פרק 4: תקווה חדשה", הוא פשוט נקרא "מלחמת הכוכבים", רק לאחר ההחלטה להוציא סרט המשך וההתפוצצות בפופולריות של מלחמת הכוכבים שהפכה את הריסון פורד, מארק המיל וקארי פישר המנוחה לכוכבי על, שלוקאס החליט כי הסרט הוא רק פרק אחד מבין סאגה בין גלקטית ענקית מלפני המון המון זמן והוביל את הדרך עבור מלחמת הכוכבים להפוך לכותר הכי גדול בהיסטוריית הקולנוע.

בפעם האחרונה שראינו את הריסון פורד, מארק המיל וג'ורג' לוקאס יחדיו היה לאחר שחרורו של "מלחמת הכוכבים – פרק 6: שובו של הג'די" שיצא בשנת 1983 ומאז לא נראה שום קשר בין השלושה. כעת לאחר כמעט 35 שנים, השלושה נפגשים שוב על הבמה בדיסניוורלד באורלנדו פלורידה לשמחת והפתעת המעריצים.

האירוע התחיל עם הכרזתו לבמה של לוקאס על ידי Kathleen Kennedy, נשיאת LucasFilm. אליו הצטרפו לבמה Peter Mayhew (צ'ובאקה), Anthony Daniels (ששיחק את C3PO), היידן כריסטנסן (אנקין סקייווקר הצעיר) ובילי די וויליאמס (לנדו קלריסיאן). בעקבותיהם הצטרף מארק המיל (לוק סקייווקר) לבמה וניהל דיון עם לוקאס על הקושי של חלק מהדיאלוג בטרילוגיה המקורית.

האירוע הגיע לשיאו עם הצטרפותו של הריסון פורד בפעם הראשונה לאיזושהי חגיגה של מלחמת הכוכבים שנשאל מיד אחרי על ידי המנחה של הערב Warwick Davis על תפקידו בסדרת הסרטים. פורד תיאר את זה כחוויה מטורפת, הוא עבד עם לוקאס על "אמריקן גרפיטי" וחזר לעבוד בתור נגר וכאשר תיקן דלת עבור פרנסיס פורד קופלה, לוקאס בחר בו לשחק את האן סולו.

כל הדו שיח בין השלושה היה קליל ושני השחקנים הראשיים הספיקו לברך את לוקאס על עבודתו בסדרת הסרטים:

יכול להיות לכם את צוות השחקנים הכי טוב בעולם,  אבל הם צריכים לספר סיפור. הסיפור שיש לנו היה יותר ממספיק; מלא בהומור ורגש וקונפליקט. זו המצאה גאונית של מיתולוגיה ששמרה עניין כבר 40 שנה. שנוצרה על ידי ג'ורג'. שחקן בלי סיפור לספר יכול פשוט ללכת כבר הביתה. זו הייתה הזדמנות פז לכולנו.

הפאנל המשיך סיפור מצחיקים של שלושת האייקונים של תעשיית הקולנוע ודיבורים מרגשים על קארי פישר האהובה מפי לוקאס, Kennedy וביתה של פישר, בילי לורד. כל האירוע היה בהחלט אירוע של פעם בחיים שהביא לשיא את החגיגה של התופעה היוצאת דופן שהיא מלחמת הכוכבים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה