ברנדון ראות'
NEW YORK, NEW YORK - DECEMBER 10: (EXCLUSIVE COVERAGE) Brandon Routh visit SiriusXM Studios on December 10, 2019 in New York City. (Photo by Roy Rochlin/Getty Images)

ברנדון ראות' לוהק לתפקיד הראשי ב-Magic: The Gathering

ברנדון ראות', אחד הכוכבים הבולטים בתעשייה, ידובב את התפקיד הראשי בסדרת האנימציה של נטפליקס "Magic: The Gathering".

ברנדון ראות' שכיכב בסדרות וסרטים רבים, שרובן חלק מז'אנר המדע הבדיוני והפנטזיה, כגון: "החץ", "אגדות המחר" ו"סופרמן חוזר", יהיה גם השחקן הראשון שנחשף בסדרת האנימציה החדשה של נטפליקס והוא ידובב את Gideon Jura- הדמות הראשית ואחד מה- Plainswalkers.

"Magic: The Gathering" הוא משחק קלפי פנטזיה שהומצא על ידי פרופ' ריצ'רד גארפילד ושווק על ידי חברת "Wizards of the Coast" לראשונה בשנת 1993. ידוע שהסדרה החדשה תבוסס על המשחק, עם זאת נמסר שהיא תהיה מונגשת גם לאנשים שלא בקיאים במשחק ולא בעלי ידע מקדים לגביו.

הסדרה הייתה אמורה להשתחרר בנטפליקס בשנת 2021, אולם נדחתה כמו שפע של סדרות וסרטים אחרים כתוצאה ממגיפת הקורונה. הסדרה צפויה להשתחרר בסוף שנת 2022 במקביל לשחרור הסדרה "The Shadow Campaigns Series" שמבוססת על סדרת ספרים מאת דיג׳אנגו וקסלר.

על אף ההמתנה הלא קצרה, העבודה על הסדרה נמצאת בשלבים מתקדמים וההפקה בעיצומה, התסריט נכתב והסדרה כעת מצולמת עם ברנדון ראות'. המשיכו לעקוב אחרינו ולהתעדכן בפרטים נוספים שיתפרסמו על הסדרה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה