מארק המיל מתאחד עם חרבו הישנה וצוחק על חשבון טראמפ

מארק המיל, שידוע לכולם כלוק סקייווקר ולחלק כהג'וקר, מתאחד עם החרב אור הישנה שלו ומשתמש בקול הג'וקר שבתוכו.

מארק המיל הוא אחד השחקנים האהובים בקהילת הגיקים של היום, כמעט כולם מכירים אותו כלוק סקייווקר, גיבור הטרילוגיה המקורית של מלחמת הכוכבים, ולא מעט אנשים רואים בו כהג'וקר הכי טוב אי פעם, המיל סיפק את הקול עבור הג'וקר בסדרה Batman : The Animated Series, כולל סרטי אנימציה נוספים, ביניהם The Killing Joke שיצא שנה שעברה ועשה שוב את הקול של הנסיך הליצן של הפשע בסדרת משחקי ה-Arkham.

לא ראינו את השחקן משתמש בחרב אור מאז הסרט האחרון של הטרילוגיה, שובו של הג'די, שצולם עוד בשנת 1983 (מה שהוא השתמש ב-Jay and Silent Bob Strike Back לא נחשב) והחרב שתמיד שייכו לדמות של לוק היא לא החרב שקיבל מאובי-ואן בסרט "פרק 4 : תקווה חדשה" שהייתה פעם שייכת לאביו, אלא החרב שהוא בנה בעצמו, חרב האור הירוקה, ובכן, אחרי 34 שנים, המאסטר והנשק שלו שוב מתאחדים.

זה פשוט כיף לראות את השחקן נרגש כל כך ממלחמת הכוכבים אחרי כל כך הרבה שנים ורק מוסיף להתרגשות שלנו לראות אותו סוף סוף חוזר לתפקיד האייקוני בסרט שייצא בסוף השנה (אולי יוציא מילה מהפה) ואולי נזכה לראות אותו משתמש שוב בחרב אור, מה שכן השחקן ככל הנראה מושך לעברו כמות לא קלה של ביקורת אחרי מספר הצהרות על אי הסכמתו עם עלייתו לשלטון של טראמפ (אולי הוא מדמיין אותו כהקיסר פלפטין).

הכל התחיל אחרי שמארק ראה ציוץ של כותב הקומדיה Matt Oswalt, שטען שהציוצים של טראמפ נשמעים כמו דברים שהג'וקר היה אומר לפני שהוא היה הורג מישהו, אז המיל החליט להביא את המחשבה הזאת לחיים וכעת הוא משחרר קטעי סאונד ב-AudioBoom בהם הוא מקריא את הציוצים של טראמפ בקול הג'וקר ממשחקי Arkham וסדרת האנימציה, אתם מוזמנים להקשיב בלינק הבא, זה מאוד מבדר.

אפילו שיש מצב וזה ימשוך תשומת לב שלילית לכיוון השחקן על הביקורת הרעה כלפי הממשל העתידי, כמעריץ גדול שלו ושל ההופעה הקולית שלו כהג'וקר, אני פשוט נהנה מכל קטע סאונד, מבחינתי שימשיך.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה