הנוקמים: מלחמת האינסוף – הטריילר הראשון סוף סוף הגיע

אחרי 16 סרטים, אירוע אבני האינסוף מגיע ואנחנו סוף סוף מקבלים טריילר ראשון לסרט הכי מצופה בתולדות הקומיקס, "הנוקמים: מלחמת האינסוף"

"הנוקמים" של 2012 לא רק היסטורי בגלל שהוא נתן לנו את סרט איחוד הגיבורים הראשון של Marvel, אלא גם בגלל שהוא התחיל סיפור שנמשך 6 שנים, עד "הנוקמים: מלחמת האינסוף". כשראינו בסוף הכתוביות בפעם הראשונה את תאנוס, ידענו שמצפה לנו אירוע מסיבי עם גיבורי העל של Marvel, אבל לעולם לא חלמנו שזה יהיה כל כך ענק.

אחרי שהתלהבנו מתמונות וקטעי וידאו כלשהם בקשר לאירוע הענק וחיכינו בחוסר סבלנות לטריילר רשמי, Marvel סוף סוף הנחיתה עלינו את הטריילר הראשון לסרט הקרוסאובר הגדול ביותר בהיסטוריה. מוזמנים לראות:

כמו שאמרנו קודם, הטריילר מראה שהסרט פשוט מסיבי- עם מלחמות ענק, הרס טוטאלי ודמויות שנפגשות בפעם הראשונה (ת'ור ושומרי הגלקסיה!!!), ונראה שתאנוס סוף סוף ירד מהכסא שלו ויראה לנו למה הוא אחת הדמויות המסוכנות בתולדות הקומיקס.

"הנוקמים: מלחמת האינסוף" הולך להיות אירוע הקומיקס הגדול ביותר בתולדות הקולנוע. אם עוד לא עליתם על רכבת ההייפ, הגיע הזמן לקפוץ עליה כי היא כבר טסה במהירות האור ותגיע ליעד שלה במאי 2018.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה