טריילר ראשון לסדרות של Marvel ב-Disney+

חברת Marvel דאגה לנו לחשיפה ראשונה של סדרות הגיבורים של Disney+ במהלך משחק הסופרבול

אחרי אירועי “סוף המשחק”, יקום הסרטים של Marvel נשאר בסימן שאלה גדול לעתיד גיבורינו, ובזמן שקיבלנו את “ספיידרמן: רחוק מהבית” ונקבל בעוד חודשיים את “אלמנה שחורה”, חלק משמעותי מהעתיד של היקום הולך לשירות הצפייה הישירה המצליח של חברת Disney.

שירות הצפייה, שסיפק אותנו עם הסדרה המוצלחת The Mandalorian, יקבל 3 סדרות חדשות שהוכרזו במהלך קומיקון Wondavision, Falcon and the Winter Soldier ו-Loki. חלק מהסדרות קיבלו פרטים מעמיקים לעלילתן והכוכבים שישתתפו בהן, וחלק היו עדיין עם הרבה פרטים חסרים.

אז בדומה להרבה סרטים אחרים, במהלך אירוע הסופרבול בארצות הברית, חברת Marvel החליטה לחשוף טריילר מאוחד לכל הסדרות שמגיעות לשירות הצפייה מהיקום הסינמטי.

בזמן שהטריילר לא חושף יותר מדי עלילה לגבי מה יקרה בסדרות, הוא כן נותן לנו הצצה ראשונה לסדרה יוצאת הדופן של ויז’ון וסקרלט וויץ’, שבה אנחנו רואים את וונדה לכודה בבית בתור אשתו של ויז’ון, ואנחנו אפילו מקבלים הצצה קצרה לתלבושת הקלאסית של הגיבורה מהקומיקס.

אנחנו גם זוכים לראות את פלקון משתמש במגן של קפטן אמריקה בפעם הראשונה ואת לוקי חוזר למרכז מסכינו. הקטע של לוקי כמובן ריק מתוכן כי הסדרה עוד בתחילת הפקתה, אבל אפשר כבר לראות מהאופן שבו צולמה הסדרה של פלקון ובאקי שמדובר בסדרה עם תקציב מרשים שתהיה מאוד איכותית בדומה לסדרות המקוריות האחרות שיגיעו לשירות. 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה