חבילת הרחבה חדשה, מגיעה ל-Marvel Ultimate Alliance 3

מעגל גיבורי העל של המשחק עומד לקבל בפניו את המשפחה הראשונה של Marvel, בתוך חבילת הרחבה חדשה ונוצצת במיוחד.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order הוא ללא ספק אחד המשחקים היותר זכורים לקונסולת ה-Switch. בין אם אתם חדשים לכותר, או זוכרים אותו עוד מימו הראשונים של ה-PS3, תהיו בטוחים שהוא אחד הגדולים. עד כדי כך מוצלח, שאנחנו זקוקים לעוד ממנו. ויש מי ששומע את זעקותינו, משום שאנו זוכים לקבל חבילת הרחבה נוספת. זאת לאחר שהחבילה הקודמת הביאה אל המשחק את ה-X Men האהובים עלינו.

החבילה החדשה, שעתידה לצאת ב-26 למרץ, זכתה לשם Fantastic Four: Shadow of Doom. מה שזה אומר מבחינתנו כי המשפחה הראשונה של Marvel זוכה לקבל הפעם את אור הזרקורים, יחד עם Doctor Doom כמובן. נכון לרגע זה, לא ידוע אם מלבד הדמויות והסיפור החדש, נזכה לעוד תוכן שיתווסף אל המשחק שלנו, אבל תהיו בטוחים שנדאג לעדכן אתכם ברגע שנשמע משהו נוסף על כך.

הכותר Marvel Ultimate Alliance 3 זמין לקונסולת ה-Nintendo Switch. חבילת ההרחבה Fantastic Four: Shadow of Doom, תהיה זמינה למשחק החל מה-26 למרץ 2020.

מה אתם חושבים על המשחק? עם איזו דמות אתם הכי אוהבים לשחק? אילו עוד סיפורים ודמויות נזכה לקבל בעתיד? האם Doctor Doom יצליח להערים הפעם על ארבעת המופלאים? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה