Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord יגיע לגישה מוקדמת במרץ

משחק ההמשך בסדרת הפעולה-תפקידים נמצא בפיתוח כבר הרבה שנים אבל עכשיו סוף סוף אנחנו יודעים מתי נוכל לשחק בו

סדרת Mount & Blade היא מבין הסדרות הכי פופולריות שעוסקות בקרבות בימי הביניים, היא צברה לעצמה בסיס מעריצים גדול למדי לאורך השנים. הסדרה תמיד שאפה לתת חוויה מציאותית מבלי לאבד את המשחקיות המהירה והמהנה. Mount & Blade II: Bannerlord, משחק ההמשך, נמצא בפיתוח כבר הרבה מאוד שנים , TaleWorlds, חשפה אותו לפני שנים, הציפייה הייתה גבוהה, אך דעכה עם השנים. המשחק עצמו אמור להכיל אפשרויות רבות יותר בהשוואה לקודמו כמו קרבות בקנה מידה גדול יותר ושיפורים לנשקים ולמנגנוני המשחקיות השונים.

Mount & Blade II: Bannerlord יתרחש שני עשורים לפני המשחק הראשון בסדרה, בתקופה בה האימפריה הקלראדית בדרכה ליפול (מקבילה לאימפריה הרומית), ומגוון רחב של כוחות מנסים להשתלט ולמלא את חלל כוח שהיא מותירה. נוכל לעבוד איתם או נגדם ולבנות לעצמנו את הנתיב שלנו. בנוסף המשחק יתמוך בקרבות של חמישה נגד חמישה, יחד עם שיפורים כלליים לכלי המצור השונים, והאפשרות להסתובב ברחבי עולם המשחק, לכבוש או לעזור, ולהיות מלך או שכיר חרב.

המשחק יגיע לגישה מוקדמת למחשב האישי דרך Steam ב-31 במרץ.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה