הדרמה התקופתית “Mary Queen of Scots” מקבלת טריילר

רונן ורובי נלחמות על כתר אנגליה בטריילר החדש לדרמה התקופתית “Mary Queen of Scots”.

בכיכובן של שתי המועמדות לאוסקר, מרגו רובי וסירשה רונן, הסרט “Mary Queen of Scots” הולך להביא אל המסך הגדול את בנות הדודות (או כמו שהן קוראות לעצמן, אחיות), מרי מלכת הסקוטים ואליזבת’ הראשונה כשהן נלחמות על התואר הנחשק, מלכת אנגליה. הסרט נכתב על ידי ביו וילימון (“בית הקלפים”). בהתחשב בעבודות קודמות בעליהן הוא עבד, זה לא מפתיע שהסרט יתמקד בפן הפוליטי של היריבות בין שתי הנשים יותר מאשר בשאר.

Universal Pictures שחררה טריילר בינלאומי שמתעסק יותר ביריבות הפוליטית של שתי המלכות.

בעוד שהטריילר הראשון הציג את מרי ואליזבת’ במלחמה בחברה שמרנית ופטריארכלית, הטריילר השני של “Mary Queen of Scots” מתמקד ביריבות בין שתי המלכות ומראה את חוסר הביטחון והספקות שהמלכה אליזבת’ הראשונה חשה לפני החלטתה להוציא את מרי להורג. כמו שראינו בטריילר הראשון, גם בסרטון הנוכחי ההפקה המרשימה והתלבושות הצבעוניות ניכרות לעין ויוצרות עניין בסרט שאת עלילתו הציגו גם על המסכים הקטנים וגם הגדולים אינספור פעמים לפניו.

למרות ש”Mary Queen of Scots” דילג על פסטיבלי הקולנוע הגדולים בחודש האחרון (במיוחד אלה של ונציה וטורונטו), הוא יוצג לראשונה ב-AFI Fest של 2018 באמצע נובמבר, כשלושה שבועות לפני שיצא אל המסכים בבתי הקולנוע בארה”ב. תגובות הקהל בפסטיבל כנראה ישפיעו רבות על מועמדויותיו של הסרט לפרסים כחלק מתחרות עונת הפרסים 2019 שכבר התחילה. בכל מקרה הסרט נראה כדרמה פוליטית צבעונית ומבטיחה להציג משחק מצוין ואולי תגרוף כמה פרסים בדרך.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה