Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda יתמוך ב-HDR

עם קצת מעל חודשיים לתאריך היציאה של Mass Effect Andromeda ההתרגשות של המעריצים בשיאה. והפעם אנחנו מקבלים אישור לכך שגרסת המחשב האישי של המשחק Mass Effect Andromeda תקבל תמיכה ב-HDR, נכון שלא הרבה אנשים מחזיקים במסכים אשר תומכים ב-HDR אבל תמיד נחמד שיש את האפשרות הזאת.

את המידע הזה אישר Aaryn Flynn אחד מעובדי חברת Bioware בציוץ רשמי שלו באתר בטוויטר. למעשה, Aarin לא שיתף את המידע הזה מרצונו, או יותר נכון, מיוזמתו, אלא בגלל שהמעריצים שאלו אותו ישירות. האם זה אומר שחברת Bioware בכלל לא תכננה לחשוף את זה? האם הם פשוט חיכו שישאלו אותם? עוד מקרה שתומך בתיאוריה הזאת הוא האישור שהמשחק יתמוך ביחס של של 21:9. גם כן, האישור נעשה בתור תשובה לשאלה של מעריץ, ולא בתור הכרזה רשמית. תופעה זו ממש נהייתה מעניינת כאשר עוד עובד של החברה אישר שלחברי ה"סקווד" שלכם תהיה אינטרקציה מלאה אחד עם השני, בין אם זה דיבורים, התנהגות וכו' ואפילו הכתוביות יראו את זה על המסך, מסורת שכל משחקי Mass Effect ניסו לשמור.

האם זה אומר שחברת Bioware רוצה לחלוק עוד פרטים על המשחק? האם כל מה שצריך לעשות זה לשאול? ספרו לנו בתגובות מה דעתכם והאם אתם מחכים ל-Mass Effect Andromeda אשר ייצא ב-21 למרץ השנה ל-Xbox one, PS4 ולמחשב האישי.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר\י תגובה