Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda – תיקוני הבאגים שבדרך

למרות שלדעתי Mass Effect Andromeda הוא משחק טוב, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא שוחרר לשווקים עם לא מעט בעיות טכניות. להגנתה של Bioware, המפתחת של המשחק, צריך להגיד שהיא עומלת על תיקונים לבעיות האלה ומנסה להביא את המשחק לרמת גימור הרבה יותר טובה. אחד הבאגים הידועים ביותר לשמצה כרגע, הוא באג שגורם לאותה הדמות להופיע ביותר ממקום אחד בו זמנית, דבר שכמובן הורס לגמרי את החוויה, אבל Bioware מציינים שהבעיה תוקנה כבר ותצא בעדכון הקרוב. באג נוסף כולל בעיות בשימוש ב-Scanner, צוות המפתחים התייחסו לבאג הזה ואמרו שהוא בטיפול ושהוא בעדיפות מאוד גבוהה.

Bioware שוב להגנתה, לא שומרת על שתיקה מביכה בנוגע לנושאים שלה, מייקל גמבל, מפיק המשחק, דואג לענות על לא מעט ציוצים ואף למרות הביקורת הקשה דאג לשבח את השחקנים שאכפת להם מהמשחק ורוצים שהוא ישתפר, הנה כמה דוגמאות:

בנוסף, הנושא החם ביותר שעולה לדיון כאשר מדברים על הבעיות של Mass Effect Andromeda הוא כמובן האנימציות של הדמויות השונות, בעיקר באזור הפנים. הבעיה היא שמשחק כזה נותן דגש רציני על הדיאלוג, ולכן בעיות כאלו, שאולי היו זניחות במשחקים האחרים, תופסות את מרכז הבמה. הרבה אנשים שואלים איך Bioware, שחתומה על לא מעט משחקים מוצלחים, הסכימה לדבר כזה והאם היא ידעה שזה מה שהולך להיות בזמן ההשקה?

מסתבר שכל הנושא של האנימציות טופל בעזרת תוכנה בשם CyberScan, במקום לייצר את המודלים בצורה ידנית ומדויקת כמו שהמפתחים הגדולים עושים בדרך כלל. השמועות מדברות על זה שבזמן שהנהלת החברה בחרה דווקא לקדם את השיטה הזו, המפתחים עצמם של המשחק, די התנגדו, ועושה רושם באופן כללי שהנושא לא קיבל עדיפות בזמן הפיתוח. היוטיובר Liam Robertson שידוע כאמין מאוד, התייחס לעומק לכל הסוגיות האלה בסרטון הבא:

אז מה אתם חושבים על Mass Effect Andromeda? האם הבעיות משמעותיות או שאתם נהנים מהמשחק? ספרו לנו בתגובות.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר\י תגובה