תאריכי היציאה של שליטי היקום ו-Uncharted הוחלפו

תאריך היציאה של הסרט Uncharted בכיכובו של טום הולנד הוחלף עם זה של Masters of the Universe ("שליטי היקום") בלוח הזמנים של Sony.

העיבוד של סדרת האנימציה "הי-מן ושליטי היקום" היה בשלבי פיתוח במשך שנים, אך נראה שהוא תפס תאוצה בשנים האחרונות כשנודע שיש תסריט, ובאפריל 2019, Sony שכרה את אדם ואת אהרון נאי לביים את הסרט, וכמה שבועות לאחר מכן השחקן נואה סנטיניו ("הדייט המושלם") אישר שהוא ישחק את היי-מן. אבל מעריצי היי-מן יצטרכו לחכות עוד בשביל לראות את "Masters of the Universe" (שליטי היקום) על המסך הגדול לאחר ש-Sony הודיעה שהיא מעניקה את תאריך היציאה המתוכנן של הסרט לעיבוד Uncharted בכיכובו של בטום הולנד.

הסרט היה אמור לצאת ב-2019 ואז נדחה ל-2020. עכשיו, על פי דיווחים, Sony החליפה בין Masters of the Universe לבין הסרט Uncharted, שגם עבר דחיות רבות. העיבוד של משחק הווידיאו, שעדיין אין לו במאי, יוצג בבתי הקולנוע ב -5 במרץ 2021 במקום "שליטי היקום". ההחלטה הזו משמעה חדשות רעות עבור מעריצי הכותר מכיוון שלא נקבע תאריך יציאה חדש ל"שליטי היקום".

בהתחשב בהתעניינות מחודשת בהיי-מן, בין השאר בזכות סדרות האנימציה החדשות ש-Netflix יוצרת, יכול להיות ש-Sony רוצה לקחת את הזמן ולהשקיע באיכות הסרט כדי שלא יבצר מצב בו הוא יכשל בקופות כמו שקרה בפעם הקודמת- הכותר עובד אל המסך הגדול בעבר בשנת 1987 והוא התקבל באכזבה והכנסות מעטות, בגלל תקציב הפקה נמוך, שאילץ את המפיקים לחתוך דמויות ומיקומים אהובים על מעריצים.

כרגע אין תאריך יציאה חדש ל "Masters of the Universe" (שליטי היקום) אז כל מה שאנחנו יכולים לעשות הוא לחכות ולראות אם הגרסה הזו של הכותר תתממש, או אם היא תוחזר לפיתוח ותתחיל מהתחלה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה